Stratejik Ortak, uluslararası ilişkileri ilgilendiren başlıkları inceleyen, çatışma bölgelerindeki son durum haberlerini ve son durum haritalarını paylaşan, dikkat çeken analizlerle arka planda yer alan konuları gündeme taşıyan bir portaldır.

Türkiye'nin yurt dışındaki Fırat Kalkanı Harekatı ve Zeytin Dalı Harekatı'nı yakın takip ederek ziyaretçilerine sunan Stratejik Ortak, bölgeden doğrudan edindiği haberler ile bilgi kirliliğine engel olmaktadır.

Kalemine ve analiz gücüne güvenen dış politika takipçilerinin yazılar paylaştığı; Asya, Avrupa ve Afrika kıtalarındaki gelişmeleri inceleyerek yorumladığı Türkiye'nin bağımsız tek uluslararası ilişkiler platformu; akademisyenler, gazeteciler ve stratejistler tarafından yakından takip edilmektedir. Uluslararası ilişkiler de önemlidir.

Suriye son durumu, Libya son durumu, Irak son durumu ve Yemen son durumlarına rahatlıkla bu platform sayesinde ulaşabilir ve terör örgütlerinin faaliyetlerini daha iyi bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Etnik grupların çekişmeleri, son durum haritaları, mezhep savaşları ve çıkar oyunlarına kadar her şeyin objektif bir biçimde analiz edilerek açıklandığı bu platformda aradığınızdan fazlasını bulacaksınız.

Site adresimiz: https://www.stratejikortak.com