Site: www.odunmarket.com
Şömine Odunu, Odunluk, Torba Tahta

Soğuk kış gecelerinin eskimemiş ısınma aktivitesidir şömine başı sohbetleri. Bazen sevdiceğinizle geçireceğiniz romantik bir gece için yakılır, bazen de bir kafe köşesinde bulur sizi meşe odunlarının yanarken çıkardığı çıtırtılar. Günümüzde asıl amacını pek de yerine getiremeseler de artık, hayatımızdan çıkaramadığımız bir değerdir. Bu değere Odun Market olarak biz de sahip çıkmaya çalışıyoruz ve bizim gibi çıkmaya çalışanlara da elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

İşte kuruluş amacımız yukarıda yazmış olduğumuz gibidir. Siz rahat rahat o şömineyi ateşe verebilin diye Hazır Şömine Odun Paketini hazırladık. İçerisinde balta ile yarılmış meşe odunu, tutuşturmayı kolaylaştırmak için Tahta Parçaları, bir çırpıda odunları tutuşturabilesiniz diye doğal çam çırası Doğal Çam Çırası, işinizi daha kolaylaştırmak için Torba Talaş ve gazete parçaları, son olarak da hikayenin başlangıç noktası olan ateşi sağlamak için bir kutu kibrit.

Yani, tek sahip olmanız gereken sadece bir şömine yada mangal, gerisini Hazır Şömine Odun Paketi ile biz sağlıyoruz. Türkiye'nin her yerine anlaşmalı kargolar ile kapınıza kadar gönderiyoruz.

Ayrıca şömineniz için dekoratif Şömine Odun Kovası, Şömine Izgarası, fırça, maşa, kürek ve karıştırıcıdan oluşan Ferforje Maşa Takımı ve Şömine Odunluğu da site üzerinden satışa sunulmuştur.

Odun Market üzerinden sadece gerektiği kadar çuval bazında Şömine Odunu alabilirsiniz. Ayrıca evcil hayvanlarınız yada kümes hayvanlarınız için de Torba Talaş satışta.

https://odunmarket.com