İş ve ev ortamında kullanılan bilgisayar günümüzde bir çok bilgi ve sosyal kaynaklı kullanılmaktadır. Çok çalışan bir bilgisayar mutlaka virüs nedeni ile arıza yapmaktadır. Bu gibi durumlarda bilgisayar servisi telefon ile aranmalı ve irtibata geçilmelidir. Gün içerisinde tamire götürülen bilgisayar büyük bir itina ile onarılmaktadır. Müşteriye verilen bilgi doğrultusunda gerekli yapılan işlemler sonucu işleme giren bilgisayar en kısa süre içinde onarılacaktır.


Tamir Edilen Bilgisayar Arızası Tekrar Olması Durumunda Ne Yapılmalıdır?


Yapılan arıza giderilmesi durumunda bilgisayar teknik servisi gerekli işlemi yapması sonucu aynı arızayı tekrar etmesi durumunda mutlaka servise geri gönderilmelidir. Bilgisayar servisi bu durum karşısında atılan yeni bir format kullanıcının cihazını yenilemiş kadar bilgileri güncellemeye alacaktır. bilgisayar tamiri yapıldıktan sonra müşteri son derece yapılan işlemden memnun kalacaktır.


Bozulan bilgisayarları kullanıcı tarafından tamiri yapılmamalıdır. Yapılan arıza kişilerin bilgisayarının bozulmasına neden olarak kişileri ciddi zarara uğratmaktadır. Kullanıcı bilgisayar arıza yapması durumunda kesinlikle bilgisayarı kullanmamalıdır. Tecrübeli ve özenle işini yerine getiren bakım servis tarafından uzman olan kişilere yaptırılmalıdır.