İstanbul Bilgisayar tamiri hizmeti
İstanbul da bulunan bilgisayar miktarı ve arızalara yetişmeye çalışan bilgisayar teknik servisi miktarı karşılaştırıldığında, bilgisayarların neden uzun süre servislerde beklediği anlaşılıyor.
İstanbul Bilgisayar tamiri hizmeti
Teknolojinin ve eğitim seviyesinin gelişimine bağlı olarak neredeyse her evde en az bir bilgisayar bulunuyor. İstanbul da bulunan bilgisayar miktarı ve arızalara yetişmeye çalışan bilgisayar teknik servisi miktarı karşılaştırıldığında, bilgisayarların neden uzun süre servislerde beklediği anlaşılıyor. Firma İstanbul'un her bölgesine hizmet veriyor ve ilk defa evde veya iş yerinde tamir prensibiyle, cihazlar servislere taşınmadan ve uzun süreler beklemeden, yerinde tamir ediliyor. Sadece internetten veya telefonla siteden randevu almak yeterli oluyor.


Sitenin Verdiği Hizmetler


Sitenin bilgisayar servisi, taşınabilir bilgisayarlar dahil, tüm bilgisayar çeşitlerinin problemlerini çözüyor, virüs temizlemesi ve sistemde bulunan programların güncellemesini yapıyor, periyodik bakım hizmetlerini uyguluyor ve web tasarımları ve yazılımları ile ilgili destek veriyor. Bunun yanında E-ticaret hizmetleri ve sosyal medya danışmanlığı da yapılıyor.


Site bilgisayar tamiri hizmetinde, değişmesi gereken bütün parçaları orijinal olarak bulunduruyor, böylece müşterisini parçanın gelmesini beklemekten kurtarıyor.


Sitenin Sahip Olduğu Belgeler


Site Gümrük ve Ticaret Bakanlığının TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, Türk Standartları Enstitüsünün Hizmet Yeterlilik Belgesi ile ISO 27001 Kalite Belgelerine sahiptir. Sitenin referanslar bölümünde, ülkemizin büyük firmaları için yaptığı işler de görülebiliyor