Günümüzde çoğu işletmenin, şirketin ortak sorunu personel bordrolama işlemleridir. Burada bordrolama hizmetleri danışmanlığı devreye girmekte ve sizin için tüm bordrolama ve takip sürecini en doğru şekilde yürütmektedir. Takip ve evrak sürecinin doğru bir şekilde işlenebilmesi amacıyla gerçekleştirilen bu evrak takip sürecine bordrolama denilmektedir. Genellikle şirketlerin işçi sayısının, asgari geçim ücretlerinin, stopajlarının vb. her türlü kalemlerin şema şeklinde ayrı ayrı takip edilmesini sağlamak amacıyla bordrolama hizmeti kullanılır.

Bordrolama Hizmetinin Süreçleri


Bordrolama çalışmaları sürecinde yapılabilecek en küçük hata işletmenizde, şirketinizde büyük sorunlara sebebiyet verebilmektedir. Bu yüzden bu süreci bordrolama hizmetleri danışmanlığı veren profesyonellere bırakmak hem size hem de şirketinize büyük fayda sağlayacaktır. Çünkü bu bordro bilgileri ay sonlarında Sosyal Güvenlik Kurumu'na bildirimi yapılır. Bunun yanı sıra eğer takip sürecinde bir işçi izin almışsa bunun takibi de yapılarak yanlışlıklara yer verilmemektedir. Ve bu süreçte oldukça profesyonel bir işlem gerekmektedir.

Danışmanlığın Avantajları


Tam da bu konuda devreye biz girerek sizlere en iyi bordrolama hizmetini sunuyoruz. Binlerce şirkete hizmet veren bir firma olarak bordrolama danışmanlığı konusunda profesyonel adımlar atmaktayız. Bu bordrolama sistemindeki en küçük bir unutkanlık büyük cezalara tabi tutulmaktadır.

Profesyonel Hizmetin Yararları


Bordrolama hizmeti sayesinde işçilerin aylık takip tablolara çıkartılarak bu tablolar maaş ödemeleri yapıldığı esnada imza atılması gereken evraklarda hazırlanmaktadır. Eğer işçilerinize bordrolarını imzalatmadan maaş ödemesi yapmanız halinde gelecek dönemlerde size maaşını ödemediğinizi söyleyerek dava açma hakkı bulunmaktadır. Ve biz en küçük detayına kadar bütün sorunları daha oluşmadan çözümlendirilerek sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Eğer sizlerde işçi takip sürecini hiçbir problem oluşturmaksızın tutmak istiyorsanız kesinlikle profesyonel ekibimizin bordrolama konusundaki bilgilerinden yararlanmanız gerekmektedir.