Dershane Tercihinde Kalitenin Önemi


Öğrencilerden çok anne ve babaların kaygı yaşadığı dershane konusunda; Odtülüler Dershanesi’nin ideolojik yapısı beğeni topluyor. Bir öğrencinin başarısını değil tüm öğrencilerin başarısını hedefleyen kurum, koçluk sistemi ile bu çabasının karşılığını alıyor. Tüm öğrenciler için yararlı olmak adına Odtülüler Dershanesi Sincan ilçesinde de nitelikli bir faaliyet sergiliyor. Tüm dersler ve örnek soru çözümlü verdiği eğitimle öğrencilerine eksiksiz destek sunan kurum, butik sınıf yaklaşımıyla da kendisinden bekleneni verebiliyor.


Ankara’nın En Başarılı Dershanesi


Sınav sonuç ve başarı sıralamalarına bakıldığında Ankara’nın en başarılı dershanesi olduğu kanıtlanan Ankara Dershanesi, nitelikli bir kadroyla aktif çalışmalar yapıyor. Sunmuş olduğu faaliyetleri tüm öğrencilere yakın hale getirmek için Ankara’nın tüm semtlerinde şubeler tasarlıyor. Odtülüler Dershanesi Sincan ilçesindeki öğrencilere de sıkmadan bunaltmadan edinim kazanmalarını sağlıyor.


Ankara Butik dershane Sınıflar ve Koçluk Sistemi


Odtülüler Dershanesi’nin başarılı çalışmalarında koçluk sistemi ve butik sınıflar sisteminin önemli bir rolü bulunuyor. Öğrencilerin öğrenme isteği ve performansına göre farklı faaliyetler sunan Odtülüler Dershanesi, yetenek ve ağırlık verilen bölüme göre de çalışmalarını şekillendiriyor. Ankara’da en beğenilen dershane olma özelliğini taşıyan Odtülüler Dershanesi, makul fiyatlı oluşuyla da veliler tarafından övgü dolu sözlerle anılıyor. Gelecek için problemsiz bir eğitim almak isteyen herkes, Odtülüler Dershanesi’nin bu özenli eğitim şekli sayesinde başarılı bir eğitim hayatı geçirebiliyor.