Türkiye’de her gün 1 gün saatte yaklaşık 10 ev, 7 iş yeri soyuluyor. Özellikle son yıllarda artan hırsızlık olaylarına önlem anmak için Bursa hırsız alarm sistemlerini taktırabilirsiniz. Bursa hırsız alarm ile artık hırsızlık olaylarına karşı güvendesiniz. Artık sizin izniniz olmadan evinize, işyerinize izinsiz olarak girilmesini önleyebilirsiniz. Güvencem alarm ve güvenlik hizmetlerini aradığınız taktirde ücretsiz olarak evinize gelinip size özel sunum ve keşif yapılır. Keşif yapıldıktan sonra Bursa hırsız alarm sistemleri kurulur. Artık sizden habersiz herhangi bir olayda yüksek ve güçlü sesli alarm sistemleri devreye girerek size ve güvencem alarm sistemleri ekiplerine haber verir. Hemen olay incelenerek duruma göre güvenlik güçlerine haber verilir. Bursa hırsız alarm sistemi ve güvencem ekipleri 7/24 sizler için hizmet vermektedir. Ayrıca ücretsiz keşif için internet sitemizden de kolayca başvurabilirsiniz.
Güvenliğiniz için öyle büyük bütçeler dökmenize gerek yok ayda sadece 79 TL sabit fiyat ile daha güvende olabilirsiniz. Bu sistem ile şirketinizde olan olumsuz olayları da takip edebilirsiniz. Örneğin işçilerinizin giriş çıkış saatlerinden, çalışıp çalışmayan işçilere kadar daha birçok olayı takip edebilirsiniz. Bu sayede daha aktif bir çalışma sahası inşa etmiş olursunuz. Kapalı devre kamera sistemleri ile farklı farklı mekanlarınızı dilediğiniz yerden izleyebilir ve kayıt altına alabilirsiniz. Bursa hırsız alarm kapalı devre kameralar ayrıca delil olarak kabul görmektedir.
Gaz kaçağı, yangın, su baskını, heyelan gibi daha birçok büyük olaylara karşı özel olarak hazırlanmış simülasyon odalarımız mevcuttur. Simülasyon sayesinde herhangi bir zarar dahi görmeden gerçeğe benzer olarak doğal afetleri yaşayabilir ve tecrübe edebilirsiniz. Özellikle karbon monoksit zehirlenmesinden yılda çok büyük rakamda insanımızı kaybetmekteyiz. Özel simülasyon odasında karbon monoksit zehirlenmesinin nedeni, nasıl kurtulabiliriz, neler yapmalıyız gibi konularda eğitici bilgiler verilerek mankenlerin üzerinde de uygulanır. Bu sayede hem öğrenip hem de pratiğe dökmüş oluyoruz ve tecrübe kazanıyoruz. Ayrıca özel odalarınız ya da özel yerleriniz için kartlı geçiş sistemi oluşturabilirsiniz. Kartlı geçiş sistemi sayesinde sadece yetki verdiğiniz kişiler girebilir. Bursa hırsız alarm sistemleri gibi daha birçok konuda bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.
Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.