Zynga Poker Chip Satışı
İnternetin her eve girmesi ve kullanıcı sayısının milyarlara kadar ulaşması ile birlikte internet üzerinden oynanan oyunlar çok gelişmiş ve bazı oyunlar milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştır. Bu oyunlar arasında en çok bilinen ve tanınan oyun ise Zynga markasının geliştirdiği Zynga Poker oyunudur. Hem dünyada hem ülkemiz de özellikle son yıllarda hızlı bir şekilde gelişen Zynga Poker oyunu, oyun severe keyif veren ve heyecan yaşatan oyunlar arasında yer almaktadır. Zynga Poker oyununu oynayabilmek için bazı kurallar vardır. Bu kurallardan birisi de oyun içerisinde sizin her zaman ihtiyacınız olacak chip adı verilen sanal paraların bulunmasıdır. Zynga Chip sanal paralarınız eğer biterse oyuna devam edemezsiniz. Bu da oyun keyfinizin bölünmesine yol açar. Zynga Chip’leri sistem belli sürelerde vermektedir ancak bu da çok uzayan bir süreç olabilir. Bunun için oyunun keyfinden uzak kalmak istemeyen oyun severler Zynga Poker oyunun en önemli unsuru olan Zynga Chip satın al mak için internet üzerinden chip satışı sitelerini araştırmaktadır. Sitemiz 17 yıldır sektör içerisinde faaliyet gösteren, ilk yıllarda o zamanın meşhur oyunu Knight Online için gold bar satışı yapan ve o gün bu gündür kendini sürekli geliştiren bir satış sitesidir. Sitemiz üzerinden chip satın alım işlemlerinizi 17 yıllık tecrübemiz ve verdiğimiz güven ile rahatlıkla yapabilirsiniz.


Chip Almak İçin Üye Gerek Yok


Zynga Poker için Zynga Poker Chip almak istiyorsanız çoğu site ilk olarak üye olmanızı istemektedir. Ancak 17 yıldır bu sektör içerisinde olan sitemiz müşterilerden gelen üye olmadan sipariş verme isteğini yanıtsız bırakmamış ve sitesine imkânı siz değerli müşterilerine sunmuştur. Bu sayfaya giriş yaparak chip satın alma işlemlerinize başlayabilir ve oyunun keyfine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.


Müşteri Memnuniyeti


17 yıldır bu sektörde bulunan sitemizin ilk olarak benimsediği ilke müşteri memnuniyeti ilkesidir. Bunun için de müşterilerin yaşadığı tüm problemlerin üzerine titizlikle düşeriz. Müşterilerin chip satın alma konusunda yaşadığı en büyük problem olan aktarım saati probleminin de üstüne düşen sitemiz bu konunun kökten çözümünü de sağlamıştır. Bu problemin kökten çözümünün sitenin ancak 7 gün 24 saat hizmet vermesiyle aşılacağını bilen sitemiz bu hizmet seçeneğini getirerek müşterilerimize günün her saati chip satın alma kolaylığı getirmiştir. Bununla birlikte sitemiz üzerinden yapacağınız işlemlerde yaşayacağınız herhangi bir sorun sonrası canlı destek sistemimizle irtibata geçebilir ve sorununuzun halledilmesini isteyebilirsiniz. Bu konuda da müşteri memnuniyetini düşünen sitemiz bu sistemi robot bir sistem değil bizzat editörlerin yönettiği bir sistem olarak kurmuştur.


Ödeme Yöntemleri


Sitemiz de ödeme noktasında da kolaylıklar bulunmaktadır. Toplam 3 farklı ödeme yöntemine sahip olan sitemiz kredi kartı ile ödeme, banka hesabına havale ve ATM üzerinden ödeme yöntemlerini size sunmaktadır. Bu ödeme yöntemlerinden hangisi size uygunsa o ödeme yöntemini seçebilir ve o ödeme yöntemi ile chip satın alma işlemlerini tamamlayabilirsiniz. ATM üzerinden ödeme yapacaksanız Yapı Kredi, Ziraat Bankası, Akbank, Kuveyt Türk ve Finans Bank ATM’lerini kullanabilirsiniz. Ödeme ile ilgili de yaşanabilecek en ufak sorunda sitemiz canlı destek hattından sizlere günün her saati yardımcı olacağını da unutmamanızı isteriz.


https://chipturk.com/