Eğitimli yetkin kadrosuyla Evden Eve Nakliyat işiniz için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir işletmedir.


Taşınma prosedüründen bir gün önce müşterimizin seçimine göre bayan personeller, taşınma günü ise mobilya ustalarımız ve taşıyıcı personellerimiz evinize gelir. Taşınma prosedüründen önce, görevli eksperimiz evinize gelerek taşınma hakkında detayları kaydeder. Yapılacak paketleme işiy ile ilgili bilgiler verilerek fiyat teklifi hazırlanır. Bu ekspertiz hizmetimizde, eşyanın sigorta tutarı, kullanılacak ambalaj malzemesi, kaç metreküplük araç kullanılacağı belirlenir ve anlaşma sağlanması halinde işin yapılacağı gün belirlenir.


Özel Ambalajlı Taşıma ile Eşyalarınız Güvende...


Köpüklü Paket
Sökülen mobilyalarınız balonlu ve özel kraft kağıtlı köpükle paketlenir.

Bayan Personeller
Bardak, tabak, cam eşyalar ve özel giyimleriniz, bayan personellerce toplanır.

Özel Ambalajlama
Beyaz eşya, mobilya ve diğer eşyalar özel ambalaj malzemesi ile paketlenir.

Askılı Elbise Kolisi
Takım elbiseleriniz ve aynısı malzemeler, özel askılı elbise kolilerine dizilir.

Tek Kullanımlık
Halılarınız ve yastık-yorganlar tek kullanımlık özel poşet ve hurçlara koyulur.

Özel Hurçlama
Taşıma sırasında örtüler ve askısız giysiler için de özel hurçlar kullanılırmaktadır.


SİGORTALI TAŞIMA
ve Şehirlerarası evden eve nakliyat
Eksperin belirlediği risk oranı bilgisi ışığında, taşınılacak gün, yük emtea ile risk emtea adlarında iki adet sigorta poliçesi hazırlanır. Bu poliçeler, taşınma sırasında eşyalarda oluşabilecek fiziki hasarları karşılamaya fayda.Risk emtea sigorta poliçesinin kapsamına girmeyen malzemeler, kendi imkânlarınızla paketlemiş olduğunuz ve işletmemiz tarafından bu şekilde kabul edilen eşyalardır. Elektronik cihazlarınızın ve beyaz eşyalarınızın herhangi bir fiziki hasara uğramamış olmasına rağmen taşınılan yeni yerde çalışmaması da sigorta kapsamı dışındadır ve tarafımızca tazmin edilmemektedir.
Taşınma prosedürü bittikten sonra yeni adresde mobilyalar monte ed taşımailip, beyaz eşyalar yerlerine yerleştirilir. Tercihinize göre bayan personeller yeniden eve gelerek cam malzemeler, bardak, tabak ve özel giysilerinizi yerlerine yerleştirir . ve ayreten Parça eşya taşıma işimız var