Zirkonyum Diş


Çok uygun fiyatlarla zirkonyum diş kaplamasının yapılması için özel olarak istanbuldisestetik ile iletişime geçebilir, her zaman kısa sürede sonuca ulaşabilirsiniz. Tek diş veya komple diş kaplaması için taleplerinizi iletebilir, tam olarak dişlerinizin doğal rengine uygun kaplamalarla, dışarıdan bakıldığında anlaşılmayacak kaplamalara sahip olabilirsiniz. Doğal diş yapısında olduğu gibi istediğiniz tüm besinleri tüketebilir, herhangi bir sorun yaşamadan tüm besinlerden aynı şekilde faydalanabilirsiniz.


Zirkonyum Diş Kaplama


Gün içerisinde sadece birkaç saatte hem sadece tek diş için hem de tüm dişlerin kaplanmasını sağlayacak süreç için çalışmalar sonlandırılabiliyor. İlk kez geldiğinizde öncelikle analiz yapılacak ve hangi dişlerin kaplanması gerektiği üzerine konuşulacaktır. Tüm dişler veya belirli bölgelerdeki dişler, doğal yapısına uygun şekilde sonuç alınması için kaplanır.


Öncelikle aşındırma işlemi yapılacak, daha sonra ise ilk kez gelişinizde elde edilen ölçülerle birlikte kaplamaların kısa sürede elde edilmesi sağlanacaktır. Hastalara direkt olarak kendi doğal diş yapılarında olduğu gibi renk ve boyut durumlarına uygun şekilde üst ve genel yüzey için kaplama hizmeti verilebiliyor.


Zirkonyum Kaplama


Online açıklamaların yapıldığı zirkonyum diş kaplamasıyla birlikte çok kısa süre içerisinde sonuç alınması mümkün oluyor. Yedi gün yirmi dört saat boyunca istanbuldisestetik, online randevu almak ve detaylı olarak hizmetlerden haberdar olmak amacıyla hizmet vermeye devam ediyor. Sadece zirkonyum için değil, diğer işlemlerde de anlık ücretlerin yasal yapıya uygun şekilde ne kadar tutarda belirlenebileceğini değerlendirebilir ve her bir uygulamaya uygun hareket edebilirsiniz. Telefondan, tabletten veya bilgisayardan online işlemlerin yapıldığı, iletişim bilgilerinin paylaşıldığı sayfaya ulaşabilirsiniz. Tüm hizmetler hem fiyatları hem de nasıl uygulandıklarıyla ilgili detaylı açıklamalar sayesinde hızlı bir şekilde bilgi edinilebilir hale gelmiştir.