Büyükşehirlerde marketlerin çoğalması ile yöresel ürünlere ulaşmak zor bir hal almıştır. Market ürünleri, genellikle fabrikalar tarafından üretilen katkılı ürünlerdir. Marketlerde organik ürünler bulunsa dahi hem fiyatları yüksek hem de sınırlı sayıdadır. Karadeniz'e has ürünleri Rize ilinden sizlere sunmak için handuzupeynircilik.com.tr adresini hazırladık.
Firmamız Rize ilinde üretmiş olduğu bakliyat, süt ürünleri ve organik ürünleri sizler için çok uygun fiyatlar eşliğinde sitesinde yayınlıyor. Pekmez, polen, bal, peynir, bulgur, fasulye, nohut ve handüzü yayla tereyağı gibi tamamen doğal üretim olan ürünleri sizlerle buluşturmaktadır. Firmamıza ait olan tüm ürünler Bakanlık onaylı ve hijyenik ürünlerdir. Hiçbir kimyasal bileşen barındırmayan ürünlerimiz, hastalara şifa kaynağı olmakta, çocuklarımızın gelişimine büyük ölçüde katkıda bulunmaktadır.
Bakliyat Ürünlerinde Kalite Ve Doğallık
Firmamız ürettiği tüm ürünlerinde doğal maya ve tohumlar kullanmakta ve ürünlerin tamamında bitkiselliğe önem vermektedir. Rize ilinde yıllardır bu sektörde çalışmalar yapan firmamızın, Türkiye geneline ürün pazarlama hizmetleri bulunmaktadır. Her türlü organik peynir çeşitleri, dil, tulum ve kolot peyniri firmamızın yöresel ürünleri arasında yer alır.
Ekonomik Fiyatlı Doğal Ürünler
Firmamıza ait tüm ürünleri sitemiz üzerinden inceleyebilir, köy tereyağı fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerini kargo ile Türkiye'deki tüm şehirlere göndermektedir. Sitemiz üzerinden tüm ürünler hakkında bilgi edinebilir, sipariş vererek ürün satın alabilirsiniz. Sitemize ücretsiz üyelik oluşturarak, ürünlerimizin fiyatları hakkında bir değişiklik yaşandığında online olarak bilgi alabilirsiniz.
handuzupeynircilik.com.tr