Yaz veya kış fark etmeksizin her mevsime uyum sağlayan eşofmanlar her mevsimde kullanılmaktadır. Bayan eşofman altları manşetli ve klasik model olarak ikiye ayrılmaktadır. Manşetli denilen eşofman altları genellikle spor alanında kullanılmaktadır. Ve spor yapmaya daha elverişli olan eşofmanlardandır. Klasik olan kadın eşofman altı ise üstünde hiçbir desen olmayan ve dışarıda spor dışında da kullanabileceğimiz eşofman türlerinden olmaktadır. Renk ve kumaş farkı olan bu ürünlerde kış ve soğuk zamanlarda genel olarak siyah gibi koyu renkler tercih edilmektedir. Fakat yaz aylarında koyu renkler daha çok güneş çektiği için daha açık renkler tercih edilmektedir. Bu renklerden bazıları, mavi, yeşil, pembe ve gri gibi açık renkler daha sık kullanılmaktadır.


Erkeklerin Vazgeçilmezi Şortlar


Havalar ısındıkça ince giyinmek daha serin kalmayı kolaylaştırmaktadır. İnce giyinilerek ve açık renkler tercih edilerek sıcaktan korunmanızı sağlayacaktır. Genellikle çabuk kuruyan kumaşlardan yapılan bu şortlar denize girerken, havuza veya su içeren herhangi bir yerde kullanabileceğiniz bu şortlar kolay kuruyan kumaşlardan yapılmaktadır oldukça hafif olan bu erkek şort tasarımları desen ve renk seçimleri ile birçok kişisi kendilerine hayran bırakmaktadır. Şifon tarzı kumaşlardan üretilen bu ürünler terleme yapmayan kumaşlardan üretilmektedir. Sizlerde yaz aylarını oldukça rahat geçmesi için bu ürünlerden kullanabilirsiniz.


Erkekler İçin Son Moda T-Shirt


Yaz ayların vazgeçilmezlerinden biri olan ve hem bayan hem de erkek için yaz aylarında sıkça kullanılan ürünlerden biridir genellikle terletmez kumaş kullanılarak yapılan t-shirt için esnek kumaşlar kullanılmaktadır. Bol veya vücuda yapışan kumaşların tercih edildiği, kişiye göre değişen renk ve desen seçimi yapılarak erkek t-shirt kumaşlarından ve renkleri ile her tipte kişiye uyum sağlaya bilmektedir. Renk tercihi olarak genellikle yaz aylarında beyaz, mavi, yeşil, su yeşili, pembe, lacivert, siyah, kırmızı ve sarı olarak birçok renk bulunmaktadır. Bu renklerden açık renkli olanlar yaz aylarında tercih edilen renkler arasındadır. Polo yaka, V yaka, bisiklet yaka veya düz ile desenli arasında tercih yapabilir ve bu tercihinizi https://www.tommylife.com.tr/ adresini ziyaret bu ürünlere sahip olabilirsiniz.