WhatsApp Toplu Mesaj I Sms Marketi

Türkiye'de 2018 yılında kuruluşu gerçekleşen Smsmarketi, WhatsApp Pazarlama Yazılımı sektörünün öncüsü olarak gösterilmektedir. Toplu mesaj-sms sağlayan sistem, dinamik bir ekiple sizlere en iyi şekilde hizmet veriyor. Toplu Whatsapp mesajı göndermek ister misiniz? Sınırsız sayıda alıcıya SMS metinleri, videolar ve resimler gönderebilirsiniz. Bunun için Smsmarketi.com üzerinden paketlere göz atmanız önerilmektedir. Kaliteli, tecrübeli ve yetkin kişilerden oluşan müşteri hizmetleri ile sizlere destek sağlanıyor. WhatsApp toplu mesaj sistemi için "0532 277 7282" telefon numarasından yetkililerle görüşmeniz mümkündür.

Sms Marketi Özellikleri

Toplu mesaj gönderme başta olmak üzere WhatsApp için birçok farklı özelliği bünyesine ekleyen Smsmarketi sistemi, kullanıcılara en iyi hizmeti sağlamaya devam etmektedir. Sektörün öncü, güvenilir ve kaliteli adresinin genel özellikleri ise;

• Kişi listenize kayıtlı olan kullanıcılara kampanya, toplu duyuru ve tanıtım yapma imkanınız vardır.
• Maksimum 900 karakter yazı, resim veya video gönderimi ile gerçekleştirebilirsiniz.
• Sistemin işleyişi, verimliliği ve diğer detayları hakkında raporlama alabilirsiniz.
• API Servisi bağlantısı ile kurumsal hesaplarınızın sisteme entegresini sağlayabilirsiniz.

Sms Marketi Tarifelerimiz ve Referanslar

WhatsApp toplu mesaj göndermek istiyorsanız, güvenilir olmayan sistemlere boşuna paranızı yatırmamalısınız. Mobil uygulaması bulunan Smsmarketi, dikkat çeken referansları ile güvenirliğini kanıtlamaktadır. Arçelik, Renault, Vestel ve Burger King gibi özel firmalarla çalışma sağlanmıştır. Birbirinden farklı ve avantajlı tarifler için sizlerde şimdi giriş yapabilirsiniz. Sistem hakkında yapılan müşteri yorumları ise memnun kalacağınızın göstergesidir.