Dedicated Server Nedir ?
Dedicated server (kiralık sunucu) sadece bir müşteri için ayrılmış web sunucusudur. Normal (shared) hostinde yüzlerce site aynı sunucuda barındırılırken dedicated serverlar sadece bir müşteriye hizmet eder.
Garanti Destek
Anında Yedek Parça
Sunucudaki olası bir donanım arızalanmalarında hızlı bir şekilde arızalı parça yenisi ile değiştirilmektedir. Donanım parçaları stoklandığı için parça temini kolay ve hızlı bir şekilde olmaktadır.
vps sunucu
Daimi Yedek
Sunucunuzdaki veriler otomatik olarak günlük , haftalık ve aylık olarak farklı makinelere yedeklenmektedir. Olası bir sorunda veriler hemen kendi sunucusuna aktarılmaktadır.
kiralık sunucu
Network Güvenliği, Firewall
Sunucu Kiralama ve Co-******** hizmetlerimizde network güvenliği için Juniper ISG firewall hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu hizmetlerimizin yanı sıra Ücretsiz olarak sunduğumuz servislerde bulunmaktadır. DDOS/Botnet sorunları için şirketimizden destek almak ve detayları öğrenmek için bize danışabilirsiniz.
ucuz vps
Sunucu Yönetimi ve Kurulum Hizmetleri
Sunucu Kiralama ve Co-******** hizmetlerinde sunucu yönetimi ve kurulum ihtiyaçlarınızda destek sunmaktayız. Her tür network yapılandırma, ekipman kurulumu, işletim sistemi ve yazılım düzenlemeleri konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Bu ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.