Türk Telekom dünyası yenilik ve avantajlar dünyasında Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile kesintisiz iletişim sağlıyor.

İnternetim bitecek diye korkarak kullanmaya, sürekli mobil veri sınır belirlemeye, internet sorgulamaya son verecek bu kampanyalar sayesinde bedava internete doyacaksınız.
İster evde, ister işte, ister gece, ister gündüz kullanacağınız bu bedava internet kampanyaları ile hayattan kopmayın, hayata bağlanın.

Faturalı ya da faturasız hatlara, gençlere ya da her yaşa sunulan bu kampanyalar içerisinden herkes kendisine göre bir kampanya bulacak ve hiç kimse internetsiz kalmayacak.

Bu arada vodafone internet kampanyaları için sitemizi takip edebilirsiniz.

Sosyal medyada paylaşım yaparken video paylaşmaya çekinmeyecek, sık sık girerek beğeniler, yorumlara anında cevap verebileceksiniz. İşte sizin için en güncel bedava internet kampanyaları!

Prime Cepte Yaz Kampanyası

Türk Telekom müşterilerine her yerde internet sunmaya devam ediyor. Evinizde aktif olarak Türk Telekom internet aboneliğiniz mevcut ancak siz evde değilseniz, internetsiz kalmayın diye bedava internete kavuşabilirsiniz.

Özellikle tatile çıktığınız, gezilere katıldığınız yaz döneminde Türk Telekom bedava internet sayesinde sosyal medya paylaşımlarından geri kalmayın.

Yaz tatili boyunca kullanabileceğiniz bedava internetlerle kesintisiz iletişim sağlayabilirsiniz.

Prime'la 10 GB, 15 GB veya 20 GB tarifelerine gelen faturalı müşterilerin, evde internet aboneliği mevcutsa bu kampanya dahilinde her ay için 10 GB, 15 GB veya 20 GB bedava internet kazanma hakkına sahip oluyorlar.

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler SMS ile "CEPTEYAZ TCKN" yazarak 5555'e gönderebilirler. Böylece tüm yaz üç ay boyunca her ay 10, 15 ya da 20 GB cepten internete bedava olarak sahip olabilecekler. Kampanya 31 Ekim tarihine kadar geçerlidir.

E-Faturalı Olana 1 GB Hediye!

Faturalarınızı kâğıda basılı olarak adresinize teslim almak yerine e-fatura 'ya geçin ve Türk Telekom'dan 1 GB hediye internet kazanın.

Adresinize gelen ancak bir kez dahi bakmadan attığınız o faturalar için daha fazla ağaç kesilmesine "dur" deyin.

Faturalarınız mail adresinize alarak siz de doğaya katkıda bulunun. E-fatura ile doğadan bir ağacın daha kesilmesini önlemiş olduğunuz gibi cepte internetinizle doyasıya iletişim kurabilirsiniz.

E-fatura aboneliğiniz yoksa "1GB e-mail" adresinizi yazarak 3008'e SMS göndermeniz halinde, faturalarınız artık e-fatura olarak gönderilmeye başlayacak ve hediye internetiniz mobil hattınıza yüklenecektir.

Bir hafta boyunca doyasıya kullanacağınız 1 GB internetinizle kesintisiz iletişim kurun.

SIM Kartınızı Değiştirin, İnternetinizi İkiye Katlayın!

Türk Telekom 4.5 kampanyalarından bir yenisi daha bedava internet sunmaya devam ediyor. Hemen Türk Telekom bayilerine giderek eski SIM kartını 4.5 G uyumlu SIM kartı ile değiştiren faturalı müşteriler 3 ay boyunca geçerli olmak üzere, tariflerindeki interneti ikiye katlıyor.

15.04.2017 tarihi öncesinde Türk Telekom bireysel faturalı mobil müşterisi olan kişiler kampanyadan yararlanabiliyor. 4.5 G uyumlu cihaza sahip olan ve 4.5 G uyumlu SIM karta geçiş yapan, diğer kriterleri de sağlayan müşterilere 3 ay boyunca internetini ikiye katlama fırsatı sunuluyor. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler, "2KAT" yazarak 5555'e SMS gönderebilirler.