Vizyon Maskot markası ile 2013 yılında İstanbul’da başladığımız maskot hizmetlerimiz ile sektörün en iyi ve en çok tercih edilen firması olmayı başardık. Hem yerli hem de yabancı kurumlara hizmet veren firmamız birçok başarılı projeye imza atmıştır.

Teknolojinin gelişmesi ile beraber firmaların reklam anlayışı da değişmiştir. Bu değişime ayak uyduran seçkin firmalar reklamlarını maskot kostüm seçenekleri ile yapıyorlar. Logo ile karakter çalışmalarına önem veren firmalar bu şekilde daha çok tüketiciye ulaşmayı hedeflemektedirler.

Kurumsal Kimliğinize En Uygun Maskot Kostümler İle Öne Çıkabilirsiniz

Rakiplerinizi geride bırakmak ve sektörde farklılık yaratmak istemez misiniz? Cevabınız evet ise siz değerli müşterilerimiz için özenle tasarlamış olduğumuz maskot seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Firmanızı ve ürünlerinizi tamamen ifade eden ve kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtan tasarımlarımız sizi saygın firmalar arasına taşıyacaktır.

Günümüzde birçok firma tarafından kullanımı popüler hale gelen maskot kostüm tasarımları son dönemlerin en etkili reklam aracı olmuştur. Markalara özel karakterler şeklinde üretilen maskot kostümler ile bir adım öne çıkacaksınız.

https://vizyonmaskot.com