DeskGate Teknoloji şirket içindeki kontrolünüzün artması için 15 yılı aşan sektör tecrübesiyle alanında uzmanlaşmış ilk ve tek yerli üründür.

Sizlere personel verimliliğini arttırmak ve verilerinizi güvende tutmak amacıyla oluşturduğumuz çözümlerden bahsedeceğiz.

Kullanıcı Aktivitelerini Kontrol Etme

Personel bilgisayarları üzerinde kullanıcıları canlı olarak veya kayıt altına alarak izleyebilir, aktivitelerini de raporlar halinde görüntüleyebilirsiniz.

DeskGate, bilgisayar ile çalışan personelin aktif olduğu süreleri karşılaştırmalı olarak raporlar ve şirket içi performans değerlendirmelerinde raporları ile sizlere yardımcı olur.

Web ve Application yasaklama özellikleri sayesinde bilgisayar başında geçirilen verimli çalışma süresini arttırır. Özellikle personelin bilgisayar sistemlerini iş harici özel bir amaç ya da
yasadışı içeriklerle kullanılmasına engel olur.

Yapılan yazışmaları kayıt altına alarak şirket içi verilerinizin güvenliğini en üst düzeye çıkartır,
USB yasaklama özelliği ile verilerinizin dışarıya taşınmasını engelleyebilirsiniz.

Uzak Bağlantı

DeskGate, bilişim sistemleri yönetiminin ayrılmaz bir parçası olan uzaktan bağlantı (Remote Desktop) sistemini en verimli ve en hızlı şekilde gerçekleştirmektedir.

Uzak bağlantı ile dosya transferlerini güvenli ve hızlı şekilde yapabilirsiniz.

Toplu mesaj özelliği ile uyarı ve bilgilendirmeleri kullanıcılara tek kanaldan yapabilirsiniz.

Ticket sistemi ile personel bilgisayarlarından gelen yardım ve destek ihtiyaçlarını kayıt altına alır, hızlı çözümler üretmenizi sağlar.

Kontrolünü DeskGate ile elinize alın.

Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

www.deskgate.comhttps://www.youtube.com/channel/UCp3...sSF4-iTqeV71Zg