Amerika, pek çok zaman elektronik eşyaların ya da buna benzer araç ve gereçlerin uygun fiyata satıldığı yerlerdir. Ancak Türkiye'ye çok uzak bir coğrafya olması ve buna ek olarak gümrük, yol ve benzeri masrafların bulunması bu ürünlerin ucuza temin edilmesini engeller. Özellikle de en sık tercih edilen ve ticareti yapılan cep telefonlarını uygun fiyatlardan satın almak herkesin hayalidir. İşte bundan böyle amerikapaketim.com sayesinde bu durum hayal olmaktan çıkıyor. Arzu edilen her model cep telefonuna güvenilir bir aracı marifeti ile çok uygun fiyatlardan sahip olmak artık mümkün.
Aksesuar ve Bazı Eklentilere de Ulaşmak Mümkün
Üstelik bu sayfada sadece cep telefonlarının kendileri de yer almıyor. Buna ek olarak cep telefonu aksesuarları ve aksesuarlara dair pek çok eklentiyi de almak mümkün. Üstelik bunlar da tıpkı cep telefonu fiyatları gibi son derece makul.
En Kısa Sürede Ürün Alıcının Elinde Oluyor
Gümrük geçişlerinde hiçbir şekilde sorun yaşanmaması, bu ürünlere en kısa yoldan sahip olabilmeyi sağlayan belki de en önemli faktör. Buna ek olarak kargolama da en kısa sürede gerçekleştiriliyor ve cep telefonu ve aksesuarları 30 gün süre ile ücretsiz olarak depolanıyor. Depolama süresinin otuz günü aşması halinde ise yine çok makul fiyatlar ile depolama hizmeti sağlanıyor. Siparişlerin iptal edilmesinde ise 90 günlük bir üst sınır söz konusu.
amerikapaketim.com/kategori/cep-telefonlari-ve-aksesuarlari