Sunduğu onlarca kampanya ve indirim seçenekleri ile adından söz ettiren adreste, pek çok festivale ve yeni ürünlere de göz atabilirsiniz. Kombinlerinizin hem rahat ve kaliteli hem de son derece şık olmasını istiyorsanız, U.S. Polo Assn. sayesinde bu amacınıza kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Uzun yıllardan bu yana hizmetine devam eden Polo ile, alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.
Erken Al Az Öde
Erken al az öde kampanyası ile müşterilerinin memnuniyetini arttırmakta olan U.S. Polo Assn, renganrenk tişörtleri ile sizleri yaz aylarına hazırlamaya devam ediyor. Kullanımları son derece rahat olan ve renkli kumaşları ile dikkatleri üzerine toplayan tişört modellerine, kaçırmadan sahip olabilirsiniz.
Kadın, erkek ve çocuk yaş gruplarına uygun tüm parçalarını online vitrine sermeye devam eden U.S. Polo Assn., sezon indirimleri ile de dikkat çekiyor. Tüm kumaşlarında kalitye yer veren ev her yaş grubuna uygun parçalar sunan https://tr.uspoloassn.com/ adresi sizlere 7 gün 24 saat açıktır. Dilediğiniz an dilediğiniz yerden giriş yaparak, alışveriş yapabilirsiniz.