Üniversite yılları, bir insanın kendine en çok şeyi katabildiği ve kendini istediği konularda rahatlıkla geliştirebildiği en verimli yıllardır. Gerek okulda gerekse eğitim kurumlarında üniversite öğrencileri, üniversite hayatları boyunca ileride sahip olacakları meslekler üzerinde kendilerine geliştirebildikleri gibi öğrencisi oldukları bölümden bağımsız olarak tamamen farklı ve özel ilgi alanlarına giren konularda da kendilerini eğitim kurumlarında geliştirme fırsatına sahip olabilirler. Üniversite yıllarında sahip olunan boş zamanlar kişinin kendini geliştirmesi için kullanıldığında, boş zaman olmaktan çıkar ve hayatının ilerleyen yıllarında faydasını göreceği ve kendine yarar sağlayabileceği şeyleri öğrendiği verimli zamanlara dönüşür. Bu yüzden üniversite yıllarında olan birçok öğrenci bu yıllarını iyi değerlendirmekte ve aldıkları her yeni eğitim ve her yeni sertifika ile geleceklerine yatırım yapmaktadır. Çünkü yapılacak en iyi yatırım, kişinin kendisine yaptığı yatırımdır.
Üniversite öğrencileri, günümüzde birçok ilgi alanına sahiptir. Gelişen ve globalleşen dünya, beraberinde birçok yeni ilgi alanını ve kişisel gelişim metodunu da getirmiştir. Bu nedenle artık üniversite öğrenciler klasik hobilerden ziyade daha işlevsel ve verimli hobilere yönelmektedir. Bir psikoloji bölümü öğrencisi eğitim kurumlarında kendini aynı zamanda yazılım uzmanı olarak geliştirebilmekteyken, bir inşaat mühendisliği bölümü öğrencisi, katıldığı workshop’lar, etkinlikler, seminerler ve eğitim programları ile kendini psikoloji ya da bir diğer sosyal bilim üzerine geliştirebilmektedir.
Bu tür yeni nesil uğraşlar, insanların hayatlarının ilerleyen yıllarında mesleklerinde daha başarılı olmalarını sağlamaktadır. Çünkü alınan birçok eğitim kişiyi daha çok yönlü bir insan yapmakta, analitik düşünce kabiliyetini artırmakta ve olaylara daha farklı açılardan bakmalarını sağlamaktadır. Bu nedenle, insanlar gerek mesleklerinde daha farklı ve daha başarılı olmak gerekse kişisel hayatlarında daha özgüvenli ve problemlerinin çözümlerine daha yatkın olmak için bu tür eğitimleri üniversite yıllarında almaktadır.
WORA, sürekli geliştirdiği güncel ve kaliteli içerikleri ile her zaman üniversite öğrencilerinin yanında olmaya devam etmekte, her biri alanında uzman, eğitimci – öğrenci ilişkisinin en verimli yollarını bilen ve kariyerleri başarılarla dolu eğitmen kadrosu ile üniversite öğrencilerinin kendilerini istedikleri konuda geliştirebilmelerini sağlamaktadır.