Müslümanların yılın her döneminde kutsal mekanları ziyaret etmek amacı ile yapmış oldukları Umre adı verilen ibadet, her yıl binlerce Müslüman tarafından yerine getirilmektedir. Umre, Hac vazifesinden kutsal mekanların yılın her döneminde ziyaret edilebilir olmasından dolayı ayrılır.
Pek çok insan firmalar aracılığı ile düzenlenen umre turları sayesinde, kutsal mekanları ziyaret ederler. Biz de Umre tur firması olarak düzenlemiş olduğumuz umre turları sayesinde, Müslümanların kutsal ibadetlerini rahat bir şekilde yapmalarına olanak sağlıyoruz. Umretur.com firması olarak müşterilerimizi memnun etmeyi kendimize misyon olarak belirledik. Düzenlemiş olduğumuz her bir umre turunda müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği her şeyi önceden düşünüp, tasarlar ve hazır hale getiririz.
Umre turlarımızda nerede ve hangi otelde kalacağınız, ne kadarlık bir süre boyunca kalacağınız gibi bilgilerin hepsi çok önceden ayarlanmış olup umre turlarımıza kayıt yaptıran müşterilerimize bu konularda bilgilendiriyoruz. UmreTur sayesinde Umre sırasında hiçbir zorlukla karşılaşmayacağınızın ve acemilik çekmeyeceğinizin garantisini verebiliriz. Çünkü umre turlarımızda sizlere eşlik etmek üzere Türk tur rehberleri ayarlıyoruz. Ayrıca umre fiyatlarını en uygun şekilde sizlere sunduğumuzun da garantisini veriyoruz.
Bu rehberler sayesinde Umre turlarında neler yapmanız gerektiğini ve hangi kutsal mekanların ziyaret edileceğinizi öğrenirsiniz. Bunun yanı sıra tur sırasında ihtiyacınız olan her türlü bilgi ve malzeme tur rehberlerimiz tarafından siz müşterilerimize en iyi şekilde sunulur. Umre turlarımızda biz sizin yerinize her türlü ihtiyacınızı karşılarken siz değerli müşterilerimize sadece ibadetinizi yapmak düşüyor.