Türkiye'nin İlk ve En İyi Havacılık Sınavları Hazırlık Sitesi


www.thyingilizcesinavi.com kurulduğu 2012 senesinden beri başka Türk Hava Yollarına olmak üzere sayısız kabin memuru kazandırdı. Kabin memurluğu Hazırlık Online seti ve Türk Hava Yolları kabin memurluğu Hazırlık Kursu (Bakırköy Meydan) ile siz de bizimle çalışarak THY’de kabin memuruluğu İngilizce, Kurul ve Psikolojik Türkçe ve İngilizce sınavlarından bizimle geçebileceksiniz.


Eğer Türk Hava yollarında pilot olmak istiyorsanız, uzman kadromuz ile DLR, DYNED, IELTS ve CRM dersleri alarak hedefinize ulaşabileceksiniz. İster DLR eğitimizi online set olarak alın isterseniz uzman hocalarımızla DLR eğitimlerimize katılın. IELTS kursumuzda sizlere hedefimiz en az 6.0 ve üstü aldırmaktır. Speaking, Listening, Writing ve Reading derslerinde uyguladığımız takikler ille IELTS skorunuzu yükselteceksiniz. Yılların deneyimine sahip ve eski IELTS examiner olan hocalarımızla doğru zamana doğru yerde sonuç alabilirsiniz. (Bakırköy Meydan)


Thy Dyned sınavına hazırlanıyorsanız eğer. Diğer sitelerden farklı olarak biz EUROPE Part 1 ve Part 2 sorularını kullanıyoruz. Sınavınızda çıkmış ya da çıkabilecek tüm sorulara bizimle hazırlanın ve 3.0 ila 3.5+ yı garantileyin. İster Thy İngilizce Sınavı Dyned Hazırlık Online Setimizle hazırlanabilir. İsterseniz Dyned kursumuzda etkili olarak Listening ve Gramer dersleri alarak soru üzerinden çalışarak kursumuzdan yararlanabilirsiniz. (Bakırköy Meydan)


Ayrıca Türk Hava Yollarında kabin memuru iseniz. DLA sınavından 60 ve üstü almak için DLA HAZIRLIK KURSUmuza katılabilirsiniz. 10 ile 15 derste Resim Tanımlama, Senaryo ve Paragraf sorularından istediğiniz notu en etkili yoldan elde edebilirsiniz. (Bakırköy Meydan)


THY Kabin Memurluğu Kursu, Thy Pilotluk Sınavları, IELTS, DLA sınavları için doğru adres thyingilizcesinavi.com
0212 965 30 50
0507 988 96 18