Gününüzün büyük bir çoğunluğunu bilgisayar başında oyun oynayarak, dizi veya film izleyerek geçiriyorsanız ve tüm bunların ücretli servislerine para vermekten sıkıldıysanız, gücünüz yetmiyorsa methbox.com sizin isteklerinizi yerine getirecektir.
Sitemizde torrent oyun indir kısmından oyunların uçuk fiyatlarının yerine ücretsiz şekilde indirip crack yoluyla oynayabilirsiniz. Eğer sinemaya gitmeye vaktiniz yoksa veya ücretli dizi-film platformlarından kurtulmak istiyorsanız torrent film indir ve torrent dizi indir seçeneklerinden istediğiniz film ve diziyi .torrent uzantılı olarak indirebilirsiniz. Gerekli torrent uzantısı indiren uygulamalar ile çalıştırabilir ve izlemenin keyfine varabilirsiniz.
Tüm bu oyun, dizi ve filmlerin yanında bilgisayarda ücretli lisansı bulunan çoğu programı da sitemizde bulabilir ve indirebilirsiniz. Tamamen güvenlidir. Virüs sorunları bulunmamaktadır. Gereken crack işlemleri için de yine crack programlarını sitemiz üzerinden indirerek uyumlu sürümü lisanslayabilirsiniz.