Toptan Perde


Esenler Tekstilkent A-9 Blok No:21 de Bulunan işletmemiz Eyüp Tekstil Toptan Perde Modellerimizi Görebileceğiniz Showroom umuza Gelerek Toptan Perde Modellerimizi Burada inceleyebilir Yeni Nesil Toptan Perde Modellerimize Göz Atabilir ve Onlarca Renk Arasından Mobilya, Duvar ve Pencere Renklerinize Uygun Stor,fonluk,brode ve Zebra Perde Modellerimizi Görebilirsiniz.


Türkiye’nin lider perde ve ev tekstili markası olan Eyüp Tekstil Erhan Kılıç Collection, yurtiçinde ve yurtdışında yatırımları, koleksiyon çeşitliliği, kalite odaklı üretim anlayışı ve müşterisine verdiği değerle tekstil sektörünün perde ve ev tekstili alanında öncü rol oynamaktır.


“En önemli kurum değerimiz Markamızdır”


Yeni trend ve renkleriyle göz dolduran Eyüp Tekstil Toptan Perde Brillant firması toptan perde sektöründe lider isimlerden biri olmaya devam ediyor. Kendine özel perde koleksiyonları ile müşterilerine doğru ve kaliteli hizmet sunuyor.


Vizyonumuz


Gelişen Dünya ve ticaretin yeni model enstrümanları ile ticareti geliştirerek sizler ile paylaşmak ve her zaman yeni düşünceler ile iş modellerine algılarımızı açık tutup bunları anlayıp, uygulayıcı olmak.


Misyonumuz


Müşterilerimize değer yaratarak onların maksimum seviyede kazanç elde etmelerini, saygın ve prestijli noktalar haline gelmelerini sağlamaktır.


www.toptanperde.com.tr