Moda Accessories ailesi olarak bayi seçimi konusunda son derece titiz davranmaktayız verdiğimiz bayilik lisansı ile bayiye, Moda Accessories adı ve markası altında ticari faaliyette bulunmasına hak tanıyoruz.

ve Moda Accessories çatısı altında olan Markaların ürünlerini ve pazarınıda bayilerimize sunuyoruz.

Ayrıca bayilerimiz bölge imtiyazı vererek, verilen lisans için alışveriş merkezi ya da caddede bölge koruması sağlıyor.

Toptan Bijuteri Bayilik kurulum maliyeti, kaliteden taviz vermeden karlılık oranını maksimum tutacak şekilde belirlenmiş. Bölge koruması, projeje, eğitim, reklam, ücretsiz iş geliştirme gibi destekler verdiğimiz desteklerden yalnızca bir kısmını oluşturuyor. Unutmadan belirtelim; Biz ciro üzerinden pay almıyor ve reklam katkı ücreti talep etmiyoruz.

1990 lı yıllarda kurulan Moda Accessories Bijuteri ve Aksesuarda mağazacılık sektöründe öncülük ediyor.

Başarı için çok yoğun çalışan insanlardan oluşan muhteşem bir takımımız var.

Moda Accesories Bayilerini Arıyor Sizde Bayimiz Olmak İçin Fırsatı Kaçırmayın.

Neden Moda Accessories Bayisi Olmalıyım:?


Moda Accessories:Bayiliğin Avantajları Nelerdir ?

90 lı Yılların Sonunda Kurulan Firmamız İş Tecrübelerini Bayilerine Aktarıp Bu İşten Karlı çıkmaları İçin Her Türlü Desteği Sunmaktadır . Reel Mağazacılığın Yanında Sanal Ortam İçin Teknoloji Destek Sistemimiz Sosyal Medya İnstagram, Pinterest ve Facebook Gibi Kanallar da Satışa Hazırdır.Firmamız Gerek Görsel Gerekse Ürün Bilgisi Veritabanını Bayileriyle Paylaşmaktadır. Bijuteri bayilik ile Bayi İstediği noktadan Alışveriş Yapabilir Ödeme Avantajlarından Yararlanabilir. Güncel Kampanyalardan Haberdar olabilir.

Tüm Ürünlerin Tanıtım BilgisiStüdyo Çekimi Fotoğrafları ve Uluslarası Barkod Kodu Hazırdır. Altyapımız Logo Ticari Yazılım İle Hazırlanmıştır. Entegrasyon İçin Gerekli Olan Xml Kodları Bayi İstediğinde Sisteme Dahil Edilebilir Durumdadır.

Moda Accessories'ın Fiyatları Diğer Rakiplere Göre Nasıl ?

Fiyat Avantajımız Bayilik Sözleşmesinde Belirtildiği Gibi Kaliteden Ödün Verilmeden En Düşük Fiyat Garantisi İle Verilmektedir.Kalite/ Fiyat Karşılaştırması Yapıldığında bu Durumun Netliği Ortadadır.

Moda Accessories'ın Model çeşitliliği Nasıldır?

Firmamız Yaklaşık 3500 Farklı Ürün ve Onlarca Farklı Kategori ile Müşterilerine En Güncel

En Trend Ürünü Tedarik Etmeyi Görev Olarak Kabullenir

Moda Accessories Mağazalarda başka ürün satabilir miyiz?

Kurulan Mağaza Konsept Mağaza Formatında Olacağı İçin Farklı Marka ve Model Satışını Bulundurmasını Uygun Bulmuyoruz. Bayileri Yönlendirdiğimiz Farklı Tedarikçilerinden Belli Bir oranda Ürün Alımı Konusunda Tölare Edebiliyoruz..

Moda Accessories Bayiliği Lokasyonu(Yer-Konum) Nasıl Olmalı

Hedeflenen Cironun Yakalanabilmesi İçin En Önemli Faktör Olan Lokasyon Çok İyi Seçilmeli Yürüyüş Yolu Üzerinde Olmalı Lise- Üniversite Öğrenci Nüfusunun Yoğun Olduğu Yerler Tercih Edilmeli Alışveriş Merkezleri İçin ise Yoğun Olarak Giriş Katı veya Kıyafet Satılan Katlar Tercih Edilmelidir

Moda Accessories Bayiliği Mağazası ne kadar büyük olmalı?

Başlangıç Olarak 15 m2 Bir Mağaza için Uygunken Max. 300 M2 Ürün Çeşitliliği İçin Uygunluk Sağlamaktadır. Mağaza Sadece Aksesuar için Düşünülmüyorsa(Hediyelik Eşya,Tekstil,Şemsiye,Kozmetik,Gözlük ve Kişisel Kullanım Ürünleri)ortalama 40 m2 Mağaza İdeal bir Uygunluktadır

Moda Accessories Bayiliği Yatırım maliyeti ne kadardır?

Yatırım Metrekare Olarak Hesaplanır İse

Dekorasyon İçin 1m2=1000 TL

Ürün Maliyetleri 1m2=1500 TL

1m2 İçin Toplam Maliyet =2500 TL'dir

Ortalama 40 m2 Mağaza İçin 40x2500 TL 100.000 TL Olarak Hesaplanır.