İlk olarak 2005 yılında gerçekleştirilmiş olan Tomorrowland Festivali, o günden beri Belçika’nın Boom kentinde yapılmaktadır. Avrupa’nın en büyük müzik festivali olan Tomorrowland elektronik müzik festivaline isteyen herkes bilet satın alarak katılabilir. Normalde hafta sonu tek gün olarak yapılan festivsal 10.yılı olan 2014 yılında hafta sonu iki gün olarak kutlanmıştır.
Genellikle temmuz ayında gerçekleştirilen Tomorrowland bilet fiyatları Euro üzerinden hesaplanmaktadır. Elektronik müzik festivali olup oldukça hareketli geçen festival izleyicilerine büyük coşku ve eğlence yaşatmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olmak için festivalin kendi sitesine giriş yapabileceğiniz gibi ülkemizde de bu festivale bilet satışı yapan sitelerden birine bilet satışı için başvurmanız mümkün olmaktadır.
Tomorrowland bilet fiyatları ve Yapılan Etkinlikler
Büyük bir heyecanla beklenen Tomorrowland bilet fiyatları her sene değişmektedir. Her yıl farklı heyecanlar yaşatan etkinlikte dünyanın farklı köşelerinden gelen müzikseverler, müziğin yanında multikültürel bir ortamda renkli arkadaşlıklara da sahne olmaktadır. Birbirinden farklı onlarca sahne ve kendine özgü temaları ile dünya çapında bir etkinlik olduğundan oldukça fazla talep olmaktadır.
Festivale Armin van Buuren, Steve Aoki, David Guetta, The Chainsmokers, Solomun ve Afrojack, Dj Snake gibi daha birçok elektronik müziğin klasikleşmiş devleri katılmaktadır. Festivalde ışık, ses gösterileriyle daha önce görülmemiş harika sahne şovlarına tanıklık etme fırsatı elde edilir. Bu festival dünyanın en büyük müzik festivallerinden biri olması ile ünlüdür.

https://www.tripoki.com/tr/tomorrowland