İngilizce konuşmak artık hayal değil! İngilizce günlük konuşma hemen herkesin üzerinde durduğu konulardan biri. Çeşitli programlarımızla beraber siz de, İngilizce konuşabileceksiniz.
Telefonunuza uyumlu İngilizce programları için özel şekilde hazırladığımız İngilizce kitaplarımız sayesinde; konuşma odaklı olan İngilizce eğitimimizi desteklemeye devam ediyoruz. Uzman eğitmenlerimiz tarafından haftalık ders çalışma programı hazırlıyoruz. İngilizce kitabımızla beraber, en ideal öğrenme yolunuzu buluyoruz ve dil kullanımı hayata geçirebilmeniz adına kendimizi yeniliyoruz. Hedefimiz, dil öğrenme sürecinizi en iyi şekilde geçirmenizdir. "Telefonda İngilizce" öğrenme amacıyla da özel hazırlanmış olan kitaplarınız, anında sizlerle paylaşılmaktadır.
İngilizce Öğrenmek Artık Hayal Değil!
Esnek eğitim modelimiz ve anadili İngilizce olan eğitmenlerimizle beraber; sizin uygun olduğunuz saatlere göre dersler düzenlenir. Planlanan derslerle, bağımsız bir ortamda İngilizceyi birebir biçimde, özel bir eğitimle geliştirmiş olacaksınız. Günümüzde İngilizce, şüphesiz ki her işin başında geliyor. Bu nedenle de pek çok kişi İngilizce öğrenme siteleri arıyor. İşte biz de, pratik bir şekilde İngilizce öğrenmeniz için her daim eğitim modelimizi geliştiriyoruz. Tasarlamış eğitim paketlerimizle beraber konular; dakikalar içinde bitirebileceğiniz küçük üniteler halinde ayrılmıştır. Sizleri adım adım İngilizce konuşmaya götüreceğiz.
Sertifika Kazanılması
Telefonda İngilizce öğrenme paketini tamamlamanızın ardından " STUDY DESIGN® DİL EĞİTİM SERTİFİKASI'na sahip oluyorsunuz. Sertifikalar, sizin ilettiğiniz ve gönderim yapılmasını isteğiniz adrese kargoyla teslim edilir. Programımızın detaylarına ingilizcekonusalim.com adresinden ulaşabilirsiniz.