Teknoloji konusunda 2015 yılından bu yana aktif olarak hizmet veren Pc Hocası yayın hayatına başladığı günden bu yana önemli bir çok teknolojik haberlerini kullanıcılarına güncen olarak sunmaktadır.


Teknoloji haberleri arasında bilgisayar,internet, sosyal medya ve otomotiv gibi bir çok içerik barındıran Pc Hocası 7 kişilik yazar ekibi ile hizmet vermektedir. Ayrıca YouTube kanalında videolu incelemeler ile hizmetini daha iyi anlamda yapmaktadır. Belirli zamanlarda yaptığı çekilişler ve uygun fiyatlı sistem tavsiyeleri ile de takipçilerine en iyi şekilde hizmet vermeye çalışmaktadır. Genel olarak içerikler oyunlar, donanımlar, mobil yazılımlar, arabalar, sektörel haberler ve sosyal medya gündemleri gibi güncel ve kaliteli içeriklerdir. Bu konuları sizlerin ilgisini çekecek şekilde yazarak paylaşıyoruz.


Teknoloji haberleri‘ni baz alarak tüm gelişmeleri tarafsız ve nesnel bir dil ile yazıyor, kullanıcılarımız ile paylaşıyoruz. Başlarda bir web sitesi oluşumu başlayan web maceramız zamanla kurumsal bir kimlik kazancına bürünmüştür. Şu an dev bir kadro ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.


Pc Hocası ile daha detaylı bilgi edinmek ve sizlerde samimi bir teknoloji platformu takip etmek isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


https://pchocasi.com.tr/