13 senelik geçmişi olan Türkiyenin en eski forumlarından biri olan tatlı aşkım sitesinin kısa süre öncesinde Tatlı Portal isminde bir de Blog'u açıldı, Blog genel anlamda bilgilendirici içerikler barındırıyor.


Daha çok kadınlara ve çocuk gelişimi konusuna yönelik olan Portal, bunun dışında merak edilen soruları araştırarak çözümler bulmaya çalışıyor.


Yakın zamanda Youtube seslendirme hizmetlerine de başlayarak bilgilendirme konusunda kendisine kademe atlatmayı başarabildi.


Tatlı Portal'ın kadrosunu genelde kadınlar oluşturuyor, zaten forum içerisinde 500 bin den fazla konu ve 9 milyondan fazla mesaja sahip olan site buradaki yazarların da desteği ile merak edilen her türlü konuya el atmaya özen gösterecek.


Forum kültüründen yavaş yavaş bir bilgi alma portalına dönüşen tatlı portal sağlık, aşk, ilişkiler, astroloji ve kadınlara hitap eden daha bir çok konu üzerinde paylaşımlarda bulunuyor.


Şu an içerik anlamında forum kadar gelişkin olmasa da zamanla geniş bir içerik yelpazesine sahip olacaktır. Forum kullanıcılarının isteklerine de önem veren site, forum içerisinde sorulan soruları portal üzerinden cevaplayarak her konuda bilgi sunmaktadır.


Ayrıca web sitesi için hâlâ makale yazarları aranmaktadır. Siz de bu tarz meselelere meraklı kişi olduğunuzu düşünüyorsanız bu konuda başvuruda bulunabilirsiniz.


Kadın dünyası hakkında bilgiye sahip insanlar öncelikli olarak Forumumuza ve portalımıza yazar olarak bekleriz!


Okuduğunuz için teşekkürler. Web sitemize bekleriz.