Tabloda, dekorasyon alanında üretici firma olarak faaliyet gösteren, ev ve işyerinizin duvarlarını süsleyebilmeniz için, her dekorasyona uygun tablo üreten Artmoda Dekoratif ve Sanatsal Ürünler Limited Şirketi kuruluşudur. E-Ticaret alanında faaliyet gösteren Tabloda 10 yıllık tecrübesi ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Günümüzde her geçen gün gelişen teknoloji ile baskı tekniklerini sürekli geliştirmekte ve en kaliteli malzemeler kullanarak, el işçiliği ile üretilen ürünlerimiz müşterilerimize en güzel şekilde sunulmaktadır.

Tabloda, başta kanvas tablo olmak üzere,size ve sevdiklerinize özel fotoğrafları kanvas tabloya dönüştürme imkanı sunmaktadır ayrıca çerçeveli tablo, kabartmalı tablo (dokulu, varaklı, el yapımı ) ve kişi ve kurumlara özel tasarımlar üretmektedir.

Tabloda; mobilya ve aksesuar sektörünün önde gelen firmalarına üretim sağlamakla birlikte, yapı marketler ve birçok mağaza zincirlerine tedarik sağlamaktadır. Belirli ülkelere ihracaat yapan Tabloda her geçen gün portföyünü genişletmektedir.