İstanbul Avrupa Yakasında İkinci El Eşya


Evlerinizin daha yaşanılabilir bir yer olmasında eşyalarınız büyük öneme sahip. Ancak bazı durumlarda eşyaların yenilenmesi gerekir. Bu değişimi maddi gücünüzü zorlamadan ve tasarruf yaparak gerçekleştirmek için ikinci el eşya alım satım yapan siteyi ziyaret edebilirsiniz. İstediğiniz renk ve dokulara sahip bir koltuk takımı veya beyaz eşya takımını alarak bütçenize katkı sağlarken sıkıldığınız zaman değiştirebilme hakkına da sahip olabilirsiniz.


Evinizi İstediğiniz Gibi Döşeyin


Öncelikle evinizdeki istemediğiniz eşyalardan kurtulmakla işe başlayabilirsiniz. İkinci el ev eşyası alanlar linkiyle istediğiniz ev konseptine ulaşabilirsiniz. Kimi zaman eşyaların rengi kimi zamanda büyüklüğü size hitap etmez ve her taşındığınız yere göre eşya almak sizi maddi anlamda yoracaktır. Özellikle bekarlar ve kısa süre yaşayacaklar için ikinci el eşyalar çok daha kullanışlı olacaktır. Gittiniz yerlere taşıyarak eşyalarınızı yıpranması yerine her gittiğiniz yere özel eşya almanız hem istediğiniz gibi evi yerleştirmenizi sağlar hem de nakliyat için para ödeme derdiniz olmaz.


Süreç Nasıl İlerler


Öncelikle ikinci el eşyalarınızdan hangisini satmaya karar vereceğinizi belirlemek olacaktır. Çalışma saatleri sabah sekiz buçuk akşam 11 buçuk olan site üzerinde yer alan iletişim numarasını arayarak veya Sultangazi ikinci el eşya alanlar linkine tıklayarak siteye satmak istediğiniz ürünlerin fotoğrafını çekerek ister mail yoluyla isterseniz Whatsapp üzerinden gönderin. Kısa bir zaman sonra sizlere dönüş yapılacaktır. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasıyla birlikte ücreti nakit olarak ödenir ve evinizden eşyalar paketlenerek götürülür.