Elektrikli Yerden Isıtma, sistemi bastığınız yerleri sıcacık tutar. Kış aylarının en büyük derdi olan ısınma problemini maliyeti en uygun sistemle gerçekleştirebilirsiniz. Elektrikli ısıtma sistem olarak ısıtma kablosuyla çalışır. Termostat yardımıyla ısı derece ayarlanabilir. Termostat belirli bir derece ısı yalıtımı gerçekleştiğinde tasarruf modunu açarak, fazla elektrik tüketiminin önüne geçer. Böylece faturalarınız ekonomik bir boyut kazanır. Elektrikli yerden ısıtma aylık fatura ne kadar gelir, çok yakar mı? Bu endişeler gayet doğaldır. Sistem içerisinde yer alan sensörler sayesinde sistem kusursuza yakın bir verimle çalışır. Tasarruf moduyla beraber gerekli ısı yalıtımından sonra, elektrik harcamasını durdurur. Bu sayede cebinizin dostu olarak ekonomik anlamda sizi birçok sıkıntıdan kurtarır.

Elektrikli Yerden Isıtma

Yerden Isıtma Sistemleri, kullanacak olanların aklında birçok soru vardır. Aylık faturası kabarık mıdır, herhangi bir zararı var mıdır, yeterli ısı yayabilir mi gibi. Yerden ısıtma sistemi nedir diye sorarsak, kısaca, ısıtma kabloları kullanılarak yapılan bir ısıtma yöntemidir. Bu sistemle beraber termostat ve sensör kullanılmaktadır. Termostat yardımıyla sizin için yeterli ısı derecesini rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Isı derecesi en fazla 35 santigrat olarak ayarlanabilmektedir. Hamamlarda ve camilerde sıklıkla deneyimlediğiniz bir ısıtma şeklidir.

Yerden Isıtma Sistemleri

Isıtıcı Kablo, kuluçka makinelerinde kullanılması için üretilen kablo çeşididir. Belirli bir uzunluk birimi yoktur, dilenilen ölçüde kullanılabilir. Çok dayanıklı bir yapıda olduğundan kullanım ömrü de oldukça uzundur. Ciddi bir watt kapasitesine sahip olması ısıtıcı kablo özellikleri açısından kayda değerdir. Kuluçka makineleri kullanımında gerçekleştirilen ısıtıcı kabloları kullanımı ve bağlanması oldukça pratiktir. İstediğiniz şekle sokabileceğiniz elastik yapısıyla dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Kuluçka ısıtıcı kablo ile ısı yalıtımı açısından en iyi performansı almanızı sağlar.

Isıtıcı Kablo

Snow mühendislik; Heat Tracing (Endüstriye Isı izleme-Çatı Oluk Kar-buz önleme -Rampa, yol, Zemin ısıtma - Hamam Isıtma- Tank Isıtma) ve izolasyon sektöründe uluslararası kalite standartlarına uygun olarak arge araştırmaları ile geliştirdiği ürünleri ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlayan, çevreye duyarlı, çalışanlarının sağlığını ve iş güvenliğini eğitimlerle ön planda tutan, içinde bulunduğu sektöre değer katıp yön veren öncü bir kuruluştur.

Kaynak: Web ventur