En Sağlıklı Ve Lezzetli Zeytinyağı Ürünlerimiz


Hem Lezzetli Hem de Sağlıklı Yemekler İçin


Firmamızın ürettiği ve satışa çıkardığı sızma zeytinyağı ürünleri ev yemeklerinin çok daha sağlıklı bir şekilde pişirilmesine de öncülük ediyor. Katıldığı her yemeğin tadını direkt olarak değiştiren ve yemeklerin çok daha kolesterolsüz bir şekilde tüketilmesini sağlayan zeytinyağı ürünlerimiz için bizimle telefon ya da internet üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Diğer yağlara oranla çok daha hafif olan bu yağ çeşitleri, onlarca yıldır olduğu gibi günümüzde de kadınların ve aşçıların bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor. Sadece ana yemeklerde değil kızartma ve çorba gibi ürünlerde de rahatlıkla tercih edebileceğiniz zeytin yağları ile sofralarınız çok daha sıhhatli ve damak tadına uygun olacaktır.

Zeytinyağı Satın Alma Seçenekleri


Ürünleri kataloglarımızdan inceledikten sonra anında sipariş verebilirsiniz. Tüm Türkiye'ye aynı gün kargo avantajı ile birlikte dağıtımımız mevcuttur. Özel şişeleri ve kutuları ile birlikte verilen adreslere güvenli ve hızlı bir şekilde göndermekteyiz. İsteyen müşterilerimiz anında sepete ekleyerek siparişlerini online olarak dakikalar içerisinde gerçekleştirebilir. İsteyenler daha sonra satın almak üzere ürünlerimizi favorilere ekleyebilir. Bizden satın aldığınız tüm zeytinyağı ürünleri tamamen doğal olup herhangi bir katkı maddesi içermektedir. Yemeklerin hazmını ve sindirimini de kolaylaştıran ürünlerimiz Sağlık Bakanlığı onaylıdır.


Zeytinyağı Ürünlerimiz ve Fiyatları


Halihazırda indirimde olan zeytinyağı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için de firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlarımız litre ölçeklerine göre değişkenlik göstermektedir.