Kahvaltı mekanlarını araştırmayı seven ve farklı tatlar denemek isteyenler adına İstanbul içerisinde birbirinden değişik alternatifler bulunur. Hem Anadolu hem de Avrupa Yakası'nda damak tadına uygun kahvaltıcılar hızla artmaktadır. Bazlama kahvaltı ethemefendi ise bu noktada tarihi bir konak içerisinde hizmet verir. Erenköy semtinde yer alan kahvaltıcı, yeni tatları denemek isteyenler açısından avantajlıdır. İstanbul kahvaltı mekanları Anadolu Yakası söz konusu olduğunda yeni artış gösterdiği için, farklı tatları deneyebilmek adına sürekli takipte kalmak gerekir.

Farklı Bir Kahvaltı Deneyimi

Konak içerisinde bulunan Ethemefendi, büyük bir alan üzerinde hizmet verir. Bahçe katı dışında aynı zamanda konak içerisinde farklı katlarla da büyük masalar bulunur. Böylelikle sıra beklemeden kahvaltı yapmak mümkün hale gelir. Anadolu yakası en iyi kahvaltı mekanları söz konusu olduğunda Ethemefendi, farklı konsepti ve dikkat çekici sunumları ile her geçen gün biraz daha talep görmeye başlamıştır.

 • Köy kahvaltısı fırsatlarının da olduğu mekan içerisinde yiyeceklerin tamamı tazedir.
 • Kendi bahçelerindeki meyveler ve sebzelerden hazırlanan kahvaltı menüleri, organik ürünler içerir.
 • Sağlıklı, katkı maddesi içermeyen ve farklı tatların olduğu bir kahvaltı yapmak isteyenler açısından Bazlama Cadde, mutlaka değerlendirilmesi gereken alternatifler arasındadır.


Kahvaltı, günün en önemli öğünlerinden bir tanesi olduğundan dolayı en iyi şekilde değerlendirilmelidir.

Sınırsız Serpme Kahvaltı Menüsü

Bazlama cadde içerisinde müşteri memnuniyetini arttırabilmek adına sınırsız serpme kahvaltı menüsü vardır. Porsiyonlarda büyük olduğu için doyana kadar yemek mümkün hale gelir. Müşterilerin istekleri olması durumunda aktif çalışanlar tarafından kısa süre içerisinde çözümlenir.


 • Kahvaltı mekanları Erenköy semtinde her geçen gün biraz daha çeşitleniyor olsa da Ethemefendi, en dikkat çekici alternatiflerden bir tanesidir.
 • Anadolu Yakası'nda yaşayanlar için mekana ulaşımda son derece kolaydır.
 • Eski tarihi bir konak olan kahvaltıcı, konsepti ve geniş masaları ile zamanlarını değerlendirmek isteyenlere hizmet verir.


Fiyatlar ise son derece uygun olduğundan dolayı bütçeleri zorlamaz.

Güler Yüzlü Ve Her Zaman İlgili Çalışanlar

Diğer kahvaltı mekanlarına göre Ethemefendi içerisinde her zaman güler yüzlü ve çalışkan personeller hizmet verir. Çalışanların tamamı, müşteri memnuniyeti adına servis yapar. Bu nedenle müşteri kitlesini hızlı bir şekilde arttıran mekan, Nişantaşı kahvaltı yerleri arasında da bir şube açmaya hazırlanmaktadır.


 • Anadolu Yakası'ndan sonra Avrupa Yakası'nda da hizmet vermeye başlayacak olan Ethemefendi, popülerliğini her geçen gün arttırır.
 • Kahvaltı menüleri denemek ve mekanın tadını çıkarmak isteyenlerin gitmeden önce rezervasyon yaptırmalarına gerek yoktur.
 • Konağın bütün katlarında masalar olduğu için sıra beklemeden oturma imkanı oluşur.


Farklı ve değişik tatları denemek isteyenler adına mekanda birbirinden farklı el yapımı reçel seçenekleri de vardır.

Dikkat Çekici Aksesuarlar Ve Dekorasyon

Anadolu yakası serpme kahvaltı mekanları içerisinde Bazlama Cadde, farklı konseptiyle dikkat çeker. Konak içerisinde bulunan aksesuarlar ve görseller son derece etkileyicidir. Bu sayede kahvaltı yaparken, mekanın tadını çıkarma fırsatı da oluşur.


 • Dikkat çekici aksesuarlar dışında aynı zamanda kahvaltıcının organik ürünler sertifikası da vardır.
 • Mekandaki tüm reçeller, domates, salatalık ve biber gibi yiyecekler bahçelerinde özel olarak yetişir.
 • Herhangi bir katkı maddi içermediği için sağlık açısından zararlı değildir.


Organik beslenmeyi sevenler adına kahvaltıcıda süt, acı biber, böğürtlen ya da vişne gibi reçeller yani doğal yiyeceklerde mevcuttur.

Bahçe Bölümünde Temiz Havanın Tadını Çıkarın

Kapalı alanda oturmak isteyenler için Ethemefendi içerisinde bahçe bölümü de vardır. Ucuz kahvaltı fırsatları sayesinde herkes bütçelerine uygun bir şekilde zamanlarını en iyi şekilde değerlendirme imkanı elde ederler.


 • Bahçe kısmında bulunan büyük ve konforlu masalar, grup olarak gelecek misafirler açısından avantajlıdır.
 • İstanbul brunch fiyatları düşünüldüğünde Bazlama Cadde, diğer seçeneklere göre ekonomik anlamda her zaman daha avantajlıdır.
 • Menüleri ise her yıl güncellendiği için yeni tatlar deneme fırsatı oluşur.


Şehir hayatından ve gürültüsünden uzaklaşmak isteyenler adına bahçe katında ağaçlar ve bitkilerde bulunur.

Doymadan Kalkmak Yok

Doğa ile iç içe kahvaltı mekanları bulmak, İstanbul içerisinde sanıldığı kadar kolay değildir. Her geçen gün büyüyen ve metropol haline gelen şehir içerisinde gürültü ve araç trafiği oldukça fazladır.


 • Bazlama kahvaltı Ethemefendi ise, sessiz ve sakin bahçesi ile müşterilerin ilgisini çeker.
 • Hafta sonlarını ya da tatil günlerini en iyi şekilde değerlendirmek isteyenler adına mekan son derece sakindir.
 • Şehir hayatından uzaklaşarak birbirinden farklı tatları deneme ve güzel vakit geçirme fırsatı oluşur.
 • Özellikle bahçe kısmı yaz ya da kış fark etmeksizin, müşteriler tarafından çok fazla ilgi görür.
 • Fiyatları ise son derece uygun olduğu için herkesin bütçesine hitap eder niteliktedir.
 • Menü hakkında bilgi almak ve mekanı yakından tanımak isteyenler adına resmi bir internet sitesi mevcuttur.


Kahvaltıcılar İstanbul içerisinde her geçen gün biraz daha çeşitleniyor olsa da Ethemefendi, tarihi bir konak içerisinde, farklı konseptleri ve sunumları ile ilgi çekmeyi başarır. Haftanın her günü cumartesi ve pazarda dahil olmak üzere hizmet verir.