İnsan kendisini geliştirmek, olaylara karşı olan bakış açısını değiştirmek, farklı perspektiften bakabilmek için kendisiyle zıt düşüncede ve farklı yaşam tarzlarına sahip olan insanlarla da dini sohbet etmeyi bilmelidir. Eğer her yeni fikre, düşünceye karşı çıkıp, ön yargılı yaklaşım gösterip dinleme tenezzülünde dahi bulunmaz ise asıl saygısızlığı ve haksızlığı karşı tarafa değil kendisine etmiş olur. Her yeni insanın kendimize yeni şeyler katacağından emin olmalıyız. Yalnızca kendimizle aynı düşüncelere, aynı yaşam ve yetişme tarzına ve bakış açısına sahip olan insanlarla muhatap olmamız yeterli değildir. Ufkumuzu genişletecek olan farklı düşünmemizi sağlayacak olan insanlardır. O yüzdendir ki tanıştığımız her yeni insanı kafamızda, kendi içimizde ayrıştırmadan yaklaşmayı denemeliyiz. Her insanın kendimize yeni şeyler katacağından emin olmalıyız. Olumlu düşüncelerle yaklaşıp ön yargıları kaldırarak iletişim kurmayı kendimize düstur edinmeliyiz.


Günümüzde artan dini sohbet sitelerine her gün yenileri eklenmektedir, bazıları muvaffak olmakta, bazıları ise googlenin karanlık sokaklarında kaybolup gitmektedir. Bu sektörde kalıcı olmak için azim ve sebat gereklidir.


Tüm ön yargıları ve tabuları yıkmak için islami sohbet sitemizi faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. Günün yorgunluğunu ve stresini atmak, oyun kanallarımızda vakit geçirmek isterseniz, mutlaka bekleriz.