eni sunucuların gelmesi büyük bir kitle tarafından konuşuluyordu. Bizde bir önceki yazımızdaadlı konumuzu sizlerle paylaşıp aldığımız duyumlara göre 2 yeni sunucu geleceğinin habercisi olmuştuk. Tabi bununla birlikte bir sunucu daha eklendi ki bu da NTTGame şirketinin kullanıcı bakımından fazla olması yeni bir sunucu daha eklenmesine sebep oldu. Peki Knight Online yenilikleri nedir? NTTGame'in oyunculara yenilik olarak planladıkları yeni sunucu gelmesi haricinde neler var? bunlara bir göz atalım istedik.

Knight Online bildiğiniz üzere kısa süre önce NTTGame sayfasında geri sayım sayacı bulunmaktaydı. 16 Ocak 2019'da açıklanacak olup en sonunda açıklanan Sunucu Özellikleri Gelen Yenilikler

ko cuce

- Sunucu 22 Ocak 2019 tarihinde açılacak.

- Ön kayıt tarihi 16 Ocak 2019 saat 18:00 itibariyle başlayacak olup 21 Ocak 2019 saat 18:00 itibariyle bitmiş olacaktır. Sunucuda yer alabilmeniz için telefonlarınıza gelen onay kodu ile ön kayıt yaptırmanız gerekmekte olup uygulamayı yine ayrıca indirmeniz gerekiyor.

ko-cüce

- Seviye Sınırı 80 Olacak
- Felankor, Crual, Enigma, Havoc, Hellfire, Nighmash, Keramash, Medikmash yaratıkları ve NPC [White Shadow] Ronark Land haritasından kaldırıldı.

- Juraid Mountain(ilk iki hafta) kapalı olacak.

- Dark Knight zırhları ve silahları ve üretime kapalı olacak.

- Utc - Draki's Tower haritaları kapalı olacak.

- PUS'tan Pandora's Box, Gold Dragon Egg, Dragon Scale, Dragon Box ve Special Monster Staff eşyaları satın alınamayacak.

- NPC [Mercenary Officer] ve [Mysterious] Narki Moradon haritasından kaldırıldı.

- NPC [Revers Knight] Hill ve Lily Eslant haritasından kaldırıldı.
ve Knight Online yetkilileri tarafından canlı yayın üzerinde bir sunum yapılarak yeni sunucuların gelmesi açıklanmıştı. Bunun yanında yeni sunucuların gelmesiyle birlikte yeniliklerde geldi. Yenilikleri sıralamadan önce yeni sunucular hakkında bir bilgilendirme yapmamız gerekirse şöyle açıklayabiliriz;