Şehirler Arası Nakliyat


Çok hassas bir sektör olan şehirler arası nakliyat hizmetinin iyi yapılması müşteri memnuniyeti açısından gereklidir. Taşınma sürecinde profesyonel ekipten yardım almak işinizin daha da hızlanmasını sağlar. Firma sizler için her türlü kolaylığı sağlamaktadır. Zamanında teslim, sigortalı taşıma ve kişiye özel araçları ile en iyi hizmeti vermektedir. Her eşyanın ayrı ayrı özenle paketlenmesi yapılarak zarar görmesi engellenir. Paketlenen eşyalar asansör kullanılarak araçlara yerleştirilir. Sizde eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşınsın istiyorsanız firma ile iletişime geçebilirsiniz.


Paketleme İşlemi


Firma taşınma öncesi sizden gerekli bilgileri alarak daha konforlu bir hizmet sağlamaktadır. Özellikle beyaz eşyalar için özel kılıflar kullanır. Buda eşyaların nakliyat işlemi sırasında çizilmesini engeller. Aynı zamanda kolilere yerleştirilen eşyalar araçlara uygun bir şekilde yerleştirilir. Ahşap mobilyalarınız da havalı paketleme işlemi uygulamaktadır. Hassas ve güvenli bir şekilde şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti veren firma da her şey düşünülmüştür. Karşılıklı güven esasına dayalı olarak çalışan firma kaliteden ödün vermemektedir.


Nakliyat Ücretleri


Evden eve nakliyat işi yorucu ve bir o kadar sıkıntılı bir süreçtir. Daha konforlu ve düzenli bir şekilde taşıma için işi bilen firmadan yardım almak zaman tasarrufu sağlayacaktır. Firma bu konuda size yardımcı olacaktır. Evinizde ki oda sayısı ve eşyaların azlığına ve çokluğuna göre fiyat vermektedir. Aynı zamanda gidilecek yerin mesafesi de önemlidir. Herkese uysun diye firma ücret konusunda elinden geleni yapmaktadır.