Firma içeriğinde bulunan araçlar ile parça eşya taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Bu hizmet için derli toplu olarak günlük, haftalık ve aylık olmak suretiyle seferler organize edilir. Parça eşya taşıtacak müşterimize makul bir zamanda makul ücret karşılığında parsiyel ( parça eşya ) eşyalarının nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetimizle sizi yüksek parça eşya nakliyat masrafından kurtarmayı düşünüyoruz. Aklınızda hiçbir soru işareti olmaksızın parça eşyalarınız taşımacılığı için firmamızı tercih seçebilirsiniz. Firmamız Parça Eşya Taşıma alanında Kurumsal şeklinde de hizmet vermekteyiz. Şehir içi kentler arası nakliye firmaları için de çalışmalarımız vardır. Evden eve nakliye firmaları elinizde bulunan parça eşyalarınızı zamana makul olarak güvenle taşıtabilirsiniz
Parça Eşya ile neyi kastediyoruz !!!

Yazlık eşya, çeyiz eşyası , öğrenci eşyası, bekar eşyası, yemek takımı, koltuk takımı gibi hacmi büyük yer işgal eden eşyalardır. Bu eşyaların taşıma prosedürü parça eşya taşıma olarak nitelendirilir.

Parça eşya taşıma yapmadan önce parça eşyalar için gerekli bilgileri toplanır ve taşıma için gerekli ekibi özenle seçilir. Parça eşya taşıma için seçilen ekibimiz eşyalarınızı hijyenik , güvenilir , sağlam bir nakliye için gerekli ambalajlamalarını yaparlar. Nakliye araçlarımız gerekli büyüklükte olup parça eşyalarınızı yeni yerlerine götürmek için harekete geçerler. De-monte hale getirdiğimiz mobilyalarınız varsa yeni yerlerinde montesi istenilen yere yapılır. Beyaz eşyalarınız yeni yerde tesisatları hazır ise montajları yapılır. Araçlarımız nakliye hizmeti için temiz , hijyenik olup garantili eşya taşıma hizmeti sunmaktayız.

https://www.zorlunakliyat.com

https://www.sehirlerarasinakliye.biz

https://www.parcaesyanakliye.org