Satılık konut üretimi konusunda mükemmel tasarımlarla inşaat sektörüne yeni bir soluk getiren firmamız, Bursa’nın farklı semtlerinde mühendislik harikası konutlar üretmektedir. Modern çağın tüm gereklerine uygun olarak üretilen konutlar, yaşam konforunu en üst seviyede yaşayabileceğiniz özelliklere sahiptir. Her türlü bütçeye uygun olarak ürettiğimiz konutlar uzun vade seçenekleri ve ödeme kolaylıklarıyla halkımızın beğenisine sunulmaktadır.

İnşaat sektöründe deneyimleriyle isim yapmış mimar ve mühendislerimiz tarafından tasarlanan konutlarımız, her türlü doğal afet ve deprem tehlikesine son derece dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir. İhtiyaca göre 1+1, 2+1,3+1 dubleks, tripleks, havuzlu villalar ve modern toplu konut alanlarında yer alan mühendislik harikası konutlar arasından seçim yapabilir, bütçenize uygun ödeme imkanlarıyla sahip olabilirsiniz.

Satılık konut üretiminde ileri teknolojiyi mimari tecrübeyle birleştiren firmamız, insana ve doğaya saygılı projelere öncelik vermektedir. Konut tasarımlarımız insan yaşamının tüm konfor gereksinimlerini en üst düzeyde karşılayacak niteliklere sahiptir. Bursa’mızın en nadide yerlerinde satışa sunduğumuz konutlarımızla ilgili olarak bilgi sahibi olabilmek için www.ngyokonutmarket.com adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.