Sancaktepe İkinci El Eşya

Sancaktepe İkinci El Eşya

İstanbul’da Sancaktepe’de hizmet vermekte olan mağazamız sadece bu semtte hizmet vermemektedir. Firma olarak İstanbul’un Anadolu ve Batı yakasında yer alan ve eşyalarını satmak ya da Sancaktepe ikinci el eşya ürünlerinden satın almak isteyen her müşteriye hizmet vermekteyiz. Firmamız müşteri memnuniyetini üst planda tutmakta ve olumsuz durumlar ile karşılaşılmaması için çalışmalarını sürekli geliştirmektedir.

Alım ve Satım İşlemleri

Gerek maddi ihtiyaçlardan dolayı gerekse de yeni eşya alınınca eskisine gerek kalmadığı için ya da eski eşyaya yer kalmamasından dolayı insanlar fazlalık eşyalarını satma yoluna gitmektedirler. İnsanlar yıllarca kullandıkları eşyalarını doğal olarak gerçek değerinde satmak ve sattığında da parasını hemen almak istemektedirler. Firma olarak ürünlerinizin kullanımdan kaynaklanan eskimesi ve bozulması gibi durumlarını göz önüne alarak alım yapmaktayız. Alım yapıldığında ödememiz gereken tutarı da Sancaktepe ikinci el eşya alanlar arasında en iyi firma olduğumuzu göstermek adına elden nakit olarak derhal vermekte, müşterilerimizin mağdur olmamasını sağlamaktayız. İkinci el eşya satışında ise öncelikle ikinci el olarak aldığımız ürünlerin gerekli bakım ve onarımını yaptıktan sonra satışını yapmaktayız.

Hangi Eşyalarınızı Almaktayız?

Evinizde kullandığınız nerede ise tüm eşyalarınızın alım ve satışını yapmaktayız. İkinci el eşya satışında özellikle Sancaktepe ikinci el eşya alan yerler arasında bu bakımdan da öndeyiz. Buzdolapları, çamaşır – bulaşık makineleri, koltuk takımı, çekyatlar, bilgisayarlar, televizyonlar, vantilatörler, halılar ve benzeri her evde bulunan ürünler firmamızca alınmaktadır.