Sahne Kiralama


Her firma ürün tanıtımı ya da konuşma için bir sahneye ihtiyaç duyar. Bu sahneler kimi zaman açık alanda, kimi zaman toplantı odalarında kimi zaman özel alanlarda yapılmaktadır. Peki bu sahneler neden kiralanır ve sahne kiralarken nelere dikkat etmeliyiz?


Sahne ürün tanıtımı ya da konuşma yapacak kişinin bir grup önünde herkesin görebileceği ve duya bileceği şekilde ayarlanmış bir alandır. Sahneler en basitinden okullardaki tiyatro odalarından tutunda büyük konserlerdeki açık havadaki sahnelere kadar birçok alanda kullanım görmektedir. Sahne tek başına yeterli bir unsur değildir, onu tamamlayıcı unsurlarda vardır. Bir firma bir tanıtım ya da konuşma yapacağı zaman kalabalık bir kitleye konuşma yapmak ister. Kalabalık ne kadar fazla olursa etkinlik de o kadar fazla olur. Bu etkinlikten ziyade bir dezavantaj ise maliyettir. Kalabalık etkinlikler pahalıya mal olur. Bu yüzden firmalar sahne kiralamayı tercih eder. Sahne kiralanırken her türlü dekoru ile kiralanır ve her firma maliyeti oldukça az tutup etkinliği de o kadar arttırmak ister. Yani burada maliyet ile etkinlik arasında ki ters ilişkiyi dengede tutmak isterler. Maliyeti az etkinliği çok olan bir etkinlik firmalar ve kişiler için daha uygundur. Peki bu sahneler kiralanırken nelere dikkat edilmeli?


Sahneyi kiralayacağınız şirket her şeyden önemlidir. Şirketlerle anlaşma yapmadan kiralık sahne hizmeti veren firmalar için detaylı araştırma yapılmalıdır. Kiralık sahne hizmeti veren firmalar ile anlaşma yapılırken malzeme, istediğiniz yere uygunluk ve güvenirlik gibi konuların detaylı incelenmesi gerekir. Ustaların kesin incelenmesi de gerekir. Aslına bakarsanız birçok konu günlük hayattaki basit tamir işleri gibidir. Herkes en uygun fiyata kaliteyi önde tutarak bakar. Bizlerde kiralık sahne hizmeti veren bir firma olarak sizlere tecrübe kokan ve güven duyabileceğiniz bir hizmet sunmak isteriz.


Tabi ki sahnede vazgeçilmez bir diğer unsur sestir. Ses sistemi ne kadar iyi olursa yapılacak iş o kadar net aktarılır ve etkin olur. Her organizasyondaki en önemli kısım etkinliktir Etkinliği yüksek olması organizasyonun iyi olması anlamına gelir. Organizasyonun iyi olması sizi memnun eder ve bizde ancak o zaman yapacağımız işten keyif alır ve paramızı rahat kazanmanın huzurunu yaşarız. İster dev bir konsere için dev kolonluk ses sitemleri, ister küçük bir konferans için tek kolonluk ses sistemleri olsun hepsi firmamızda bulunmaktadır.


Bizler sizlere bu hizmetleri sunarken firmamızın adına ve sizin organizasyonunuza ters düşecek her şeyden kaçınırız. Öncelikle en kaliteli malzemeleri en uygun fiyatlara kullanmaktayız. Sizlere söz verdiğimiz sürede her şeyi hallederiz. Bizim için söz her şeyden önemlidir. Ustalarımızda kesinlikle işten kaytarma ya da bu tarz olaylara rastlayamazsınız. Çünkü firmamız kendine güvenen ve müşteri memnuniyetini en üstte tutan bir firmadır. Bizler için önemli olan husus sizin memnuniyetinizdir. Bu tür organizasyonlarda sadece sahne yeterli değildir. Sahnenin gerektirdiği her türlü malzemeyi de uyun fiyatlarda sunmaktayız. Para bizim için ikinci plandadır. Herkes bu cümleyi kullanır fakat ancak iş yapılınca anlaşılan bir cümledir. Biz size iş yapmadan bu cümleyi doğru kıldığımızı kanıtlayabilecek bir geçmişe sahibiz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın güvencesidir. Bizler her firma gibi bu işi para kazanmak ve daha gelişmek için yapıyoruz ama asla ilk önceliğimiz olarak parayı koymuyoruz. İlk önceliğimiz sizin memnuniyetinizdir. Bizler müşteri memnuniyetini altın kural olarak benimsemiş ve herkes den farklı olarak yaptığımız işi zevkle yapan bir firmayız. Altın kuralımız yüzünüzdeki gülümsemelerdir. Sahne kiralamak için daima bizler tercih etmelisiniz.