İş güvenliği konusunda dünyanın öncü markalarından olan SafetyRespect, inşaat alanlarındaki iş kazalarını ve bu kazalar sonucunda meydana gelen ölüm ve yaralanmaları ortadan kaldırmak için akılcı, pratik ve ekonomik çözümler geliştirmeyi amaçlar.

SafetyRespect İsveç Kökenli bir firma olup kuruluşundan itibaren iş güvenliğine verdiği önem ve kalite sayesinde kısa sürede inşaat sektörünün tanınan bir markası haline gelmiştir. Dilovası fabrikamızda üretilen yerli ürünlerimiz geniş lojistik ve depolama ağımız sayesinde, başta Türkiye olmak üzere Kuzey Avrupa ülkeleri, Amerika ve Orta Doğu ülkelerinde kullanılmaktadır.

TS EN 13374 kalite belgeli yenilikçi kenar koruma bariyer sistemlerimiz ve diğer ürünlerimiz ile sektöre öncülük ederek çalışma sahasında herkesin kendini güvende hissetmesini bu sayede mevcut işine daha rahat odaklanarak verimliliği arttırmayı hedefliyoruz.

ÜRÜN GELİŞTİRME

Ürün geliştirme sistemimiz ile hizmet verdiğimiz müşterilerimizin güvenli bir çalışma ortamı yaratabilmesi adına saha gereklilikleri, geçerli yasalar ve yönetmelikler üzerine şekillendiriyoruz. Yeniliğe açık olarak ürünlerimizi ve verdiğimiz teknik destek kalitesini sürekli iyileştirmeyi hedefliyoruz.

ÜRETİM

Ürünlerimizi Dilovası'nda bulunan modern tesisimizde üreterek esneklik, kalite güvenliği ve kapasite kontrolü sağlamaktayız. Böylece teslim zamanını kısaltıp, projeye özel ürün üretimi imkanı yakalamaktayız.

DEPO

Müşteri ihtiyacına göre satılık ya da kiralık olarak sunduğumuz ürünlerimizin nakliyesini kendi depolarımızdan yapmakta olup , müşterilerimize istedikleri takdirde ürünlerimizi görebilme fırsatı sunmaktayız.

SAFETYRESPECT HİZMETLERİ

SafetyRespect' in ürün ve hizmetlerinden faydalanarak sahalarınızdaki çalışma verimliliğini arttırabilir, güvenli inşaat sahaları yaratabilirsiniz. Satın alım öncesi inşaat sahalarında keşif ve projelendirme çalışmaları yaparak, güvenli bir saha oluşturabilmek adına tüm bileşenleri bir araya getiriyoruz. Sürekli gelişimi ve daha iyiyi hedefleyerek, kalite garantili kenar koruma güvenliği sunmak için çalışmaktayız. Dış Cephe , Asansör Boşlukları , Şaft Boşlukları , Merdiven Boşlukları vb. açıklıkları kapatmak için her türlü ürünümüz bulunmakta olup firmalara farklı çözüm önerilerinde bulunmaktayız.

Ferko İnşaat-Levent Signature Projesi

KURULUM DESTEK - KENAR KORUMA

İlk kurulumu saha mühendislerimiz ve montaj süpervizörlerimiz ile sağlamaktayız. Kurulum temelimiz müşterimizin ihtiyaçları ve geçerli yasa ile yönetmelikler üzerine dayanmaktadır. Kurulum, gerekli görülmesi halinde ekibimiz tarafından gerçekleştirilebildiği gibi, aynı zamanda müşterilerimiz tarafından da kolaylıkla uygulanabilmesi için eğitim vererek demo kurulumu yapmaktayız. Kurulumu müşterimizin gerekli eğitimi alan saha personellerinin yapmasını tercih etmekteyiz . Bu şekilde çalışmanın müşterimize hız ve zaman kazandırdığını çeşitli projelerimizde deneyimlemiş bulunmaktayız.SAFETY-CHECK İLE GÜVENLİK KONTROLLERİ

İnşaat sahalarındaki güvenliğin istikrarını sağlamak amacıyla belli periyodlarda sahadaki ekipmanlarımızın ve sahanın güvenliğini kontrol amaçlı "Safety-Check Güvenlik Kontrolü" olarak adlandırdığımız hizmetimizi sunmaktayız. Ürünlerimiz ile ilgili herhangi bir soru ya da sorununuz olması durumunda sahada gerekli olan tüm kontroller yapılarak durum değerlendirmesi ve düzeltmeler yapmaktayız. Bu güvenlik kontrolleri mobil uygulamalarımızdaki check-list eşliğinde yapılmakta olup ilgili bütün birimleri bilgilendirmekteyiz.


AKTİF GÜVENLİK KONTROLÜ

Yapılan güvenlik kontrollerine istinaden ürünlerimizde oluşabilecek hasarlara karşı gerekli hizmetleri sunuyoruz. Belirlenmiş hasarlar sonucunda malzemelerin onarımlarını yapıp, değişen mahal ve duruma göre kullanılan ürün sayısının uygun olması için gerekli düzeltmeleri yapıyor ve gerekirse ürün ekleyip çıkarıyoruz. Kenar koruması konusunda çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için www.safetyrespect.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tel: 0 216 307 8787
E-mail: satis@safetyrespect.se