Rus takvimi isminden de anlaşılacağı üzere Ruslar tarafında ortaya atılmış bir bebek cinsiyeti hesaplama aracıdır. Rus takviminin temelinde erkek ve kadınların yani eşlerin kan yenilenmesi yatmaktadır. Takvimde ki ana durum anne ve baba adaylarına dayanmaktadır. Çin takvimi ile arasındaki farkta tam olarak burada başlamaktadır. Çin takvimi sadece anneye göre hesaplama yaparken rus takvimi hem anne hem de babaya göre hesaplama yapmaktadır.

Rus Takvimi Hesaplaması Nasıl Yapılır?
Rus takviminin temelinde yukarıda belirttiğimiz gibi anne ve babanın kan yenilemeleri yatmaktadır. Buna göre anne ve babanın doğum tarihi ve annenin son adet tarihine göre bebeğin cinsiyetini hesaplayabilirsiniz. Sizlerde rus takvimine göre bebeğinizin cinsiyetini öğrenmek için https://bebektakvimi.net/rus-takvimi...iyeti-ogrenme/ sitemize girerek hesaplamanızı yapabilirsiniz.

Rus Takvimi Doğru mu?
Çin takvimi ve rus takviminin doğruluğu tartışılır vaziyettedir. Bizlere soracak olursanız her iki takvimin de doğru olma durumu çok zordur. Çünkü bebek cinsiyeti konusu anne ve babanın doğum tarihine göre olması imkansızdır. Ama yine de çin takvimi mi yoksa rus takvimi mi daha güvenilir diye soracak olursanız rus takvimi çin takvimine göre daha bilimsel görünmektedir çünkü hesaplama aracı babayı da baz almaktadır. Yine de siz siz olun ne çin takvimi ne de rus takvimine koşulsuz inanmayınız.