Profesyonel Ve Güvenilir Hizmetleri İle Demir Teknik


Kurulduğu günden bugüne koşulsuz olarak müşteri memnuniyetini sağlamak için uzman personelleri ile profesyonel hizmetler sunan firmamız, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kendini geliştirmektedir. 2011 yılında Ar-Ge çalışmaları ile sektöre giriş yapan kurumsal firmamız zamanla kendini geliştirerek inşaat makineleri alanında da hizmetler vermeye başlamıştır.


Sektöre farklı bir soluk getiren Demir Teknik ekibi, inşaat alanında kullanılmakta olan iş


makinelerinin tamir ve servis hizmetlerini sunmaktadır. Firmamız beton vibratör teknik servis ekibi olarak 7/24 kesintisiz servis fırsatı sağlar. Sunmuş olduğumuz kurumsal hizmetlerimizden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.


Profesyonel Servis Hizmetleri


Demir Teknik farkı ile sektörde önemli bir konuma gelen firmamız inşaat alanlarında en fazla kullanılan beton sıkıştırma makineleri, beton vibratörleri ve elektrikli el aletlerinin tamirini yapmaktadır. Alanında uzmanlaşmış olan ekibi ile en iyi hizmetleri sunarak makinelerinizi ilk günkü performansında kullanmanızı sağlamaktadır.


Sektörün en iyisi olma yolunda daima kendini yenileyen firmamız, teknolojik gelişmeleri de daima yakından takip etmektedir. Sanayi alanında çok sık kullanılan endüstriyel el aletlerinin hem tamirini hem de tüm servis işlerini yapan ekibimiz bu bağlamda Bosch, Makita, Metabo, Dewalt, Hitachi gibi bilindik markaların servis hizmetlerini yerine getirmektedir.


Beton Vibratör İmalatında Öncü İsim


Firmamız beton vibratörü imalatı alanında fark yaratmıştır. Performans testlerinden geçirerek imal ettiği ürünler son derece güvenlidir ve uzun süre kullanıma uygundur. Firmamız tarafından üretilen beton vibratörler 2 yıl garantili olarak sunulmaktadır. Ayrıca 15 yıl da servis ve parça garantisi vardır.


İnşaat sahalarına uygun olarak tasarlanan beton vibratörler şantiye şartlarına göre ayarlanmaktadır. Hafif olmalarının yanında sağlam ve dayanıklı olan ürünler ağırlıktan tasarruf sağlar. Performansı ile sizleri memnun edecek olan ürünlerimiz ve ürünlerin servis hizmetlerine ulaşmak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.