Peynir Denildiğinde Akla Ezine Peyniri Gelir
Dünya üzerinde birçok yerde inek, keçi ve koyun gibi hayvanların sütlerinden çeşitli peynirler elde edilmektedir. Bu peynir türlerinden birisi de bizim topraklarımızda yetişen ve kendi kültürümüz ile var olan ezine peyniri olmaktadır. Ezine peyniri Çanakkale'de ortaya çıkan ve aroması benzersiz bir peynir çeşididir. Bizler de bu peynirin üreticisi olarak hem kendi yöremize ve ülkemize ait hem de lezzet olarak eşi benzeri olmayan bu peyniri sizlere sunmaktan mutluluk duymaktayız. Birçok türünü ürettiğimiz Ezine peyniri için hem yağlı hem de az yağlı tiplerde farklı çeşitler bulunmaktadır.

Peynir Çeşitlerimiz

Ürettiğimiz peynir çeşitleri arasında keçi sütü ile yapılan ezine keçi peyniri ve koyun peyniri ile yapılan Ezine koyun peyniri de mevcuttur. Bilinen aroması ve alışılan tadı nedeni ile ezine inek peyniri saha çok tercih edilmektedir. Peynirlerimiz hem kahvaltı sofralarında hem de birçok soğuk salata ve meze tarifinde kullanılmakta ve sevilerek tüketilmektedir. Tüm Türkiye'ye soğuk zincir ile orijinal ambalajında gönderimini yaptığımız peynirleri hala denemediyseniz ilk fırsatta sipariş verebilirsiniz.

Olgunlaştırılmış Ezine Peyniri

Ürünlerimiz arasında 1 yıl olgunlaştırılan ve lezzetini ta anlamı ile alan özel üretim Ezine peynirleri bulunmaktadır. Her türlü ürünümüz için bizlere ulaşarak bilgi alabilir, merak ettiklerinizi sorabilir, öneri ve düşüncelerinizi bizle paylaşabilir ve aynı zamanda peynir siparişinizi de verebilirsiniz. Firmamız en kaliteli Ezine peyniri için sizlere üstün kalitede hizmet sunmaktadır.