Perderium 2008 yılında Zonguldak ilinde kurulmuş ve müşterilerine en iyi Perde hizmeti sunan aile şirketi olarak kayıtlarımıza girmiştir. İnternet üzerinden Tül Perde, Zebra Perde, Stor Perde, Kruvaze Perde ve Fon Perde ürünlerinin hepsinde %70'e varan indirimleri siz değerli müşterilerine sunan, güvenli alışverişi sağlayabilmek adına kapıda ödeme sistemli çalışan ve tüm ürünlerine fatura kesen kaliteli bir perde mağazasıdır. Gün geçtikçe batı karadeniz bölgesinde kendini marka olarak dillerde dolaştıran, her müşterisini memnun bırakan Perderium artık Bolu ve Karabük bölgelerinde perde sektörüne devam etmektedir. En iyisine sahip olmak için sloganı ile satışlarına son sürat devam etmektedir.

Perderium, Tül Perde olarak Brillant, Taç, Verdi, Vinaldi tercih etmektedir. Fakat, bölgesel olarak Brillant bölge bayisi olmasından dolayı tüm ağırlığını tülden yana Brillant Perde markasından yana kullanmaktadır. Türkiye'de Perde tasarımlarını ilk sunan her zaman Brillant olmuştur. Her ne kadar Taç ile çekişme içerisinde olsalarda şüphesiz ki Brillant bu sektörün en iyisidir. Gerek kumaş gerek ise dokusu ile nakışı ile adını dünyalara duyuran Brillant gönüllere taht kurmuştur. En iyi Perde ürünleri Brillant marka adı altında Perderium üzerinden satışı gerçekleştirilmektedir. Sosyal medya üzerinden ve e-ticaret sitesi üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarda perdelerin üzerinde barkod numarası yer almaktadır. Sorgulayıp Brillant ürünlerinin orijinal olduğunu kontrol edebilirsiniz.

Perderium tasarım ekibi olarak sizlere en iyi modeli her zaman önermekten yana olmuştur. Perde satışı yapmaktan önemlisi olarak evlerinize uyabilecek perde modelleri olarak kategorilendirerek sizlere daha detaylı bilgi sunmaktadır. Mutfak Perdesi olarak genellikle zebra perde tercih edilse de, Salon ve Oturma odası için genellikle tül perde olarak kruvaze mekanizmalı perdeler tercih edilir. 2019 Perde Modelleri bölümüne girerek sade desensiz tül perde, gülşah model perde, damask desenli ürünler ve kdk modellere göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz bütün ürünlerde 365 gün indirim geçerlidir. Web sitemiz üzerinden kredi kartı ile ödeme aktif olup kargo Perderium tarafından karşılanmaktadır.