İnternet alışverişlerinin en yeni ve en güvenli ödeme yöntemlerinden biri olarak ses getiren paykasa ön ödemeli kart sistemi, kredi veya banka kartından çok daha güvenli olması ve bilgi gizliliğini yüksek düzeyde koruması açısından oldukça fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Bu doğrultuda resmi bayilik şeklinde hizmet vermekte olduğumuz sitemizde ön ödemeli kart satışını hızlı ve uygun fiyatlı şekilde satın almak isterseniz, bizlerle iletişime geçerek yüksek güvenlikli sanal kart sahibi olabilirsiniz.
Hakkımızda
Paywebtr Bilişim Hizmetleri şirketi olarak 2010 yılından beri elektronik alanda kullanıcı güvenliğini üst seviyede koruyan ön ödemeli sanal kartlardan biri olan ucuz paykasa satışı ve bozum hizmeti tesis ederek, müşterilerimizin sanal mecrada kontrollü ve güvenlikli adımlar izlemesini, olası problemlerle karşılaşmadan diledikleri gibi hızlı ve güvenli alışveriş yapmalarını sağlamaktayız.
Resmi olarak hizmet vermekte olup, kart satışlarını gerçekleştirdikten hemen sonra müşteri hizmeti çalışanlarımız sayesinde kısa sürede kart teslimatını gerçekleştirebilmekteyiz. En önemli prensibimiz müşterilerimizin hizmetlerimizden ve sunduğumuz fırsatlardan memnun kalmasını sağlamak için kaliteli hizmetten ödün vermemek ve var olduğumuz sektörde kalıcı ve kaliteli işlere imza atmaktır.
Kart Sahibi Nasıl Olabilirim?
Ön ödemeli sanal kart sahibi olmak için ne yapmalıyım diye düşünüyorsanız, hemen Pay.web.tr adresimizi ziyaret ederek bilgi sahibi olabilir, dilerseniz canlı yardım üzerinden müşteri temsilcilerimizden bilgi talep edebilirsiniz. Sitemizin üst kısmında yer alan paykasa al bölümünden bizlerle iletişim kurabilirsiniz.
pay.web.tr