Parça TL Bayiliği


Kontör, iletişim sağlanabilmesi için sahip olduğumuz telefonların temel gereksinimidir. Konuşma yapabilmek, mesaj yazabilmek ve internetin olanaklarından faydalanabilmek için mutlaka kontöre ihtiyacımız vardır. Bunu da parça TL bayiliği yapan işletmeler sayesinde temin edebiliriz. Hizmet aldığımız bu bayilere bu servisi sağlayan çeşitli işletmeler vardır ve bunlar arasında bir tanesi diğerlerine fark atıyor.

Yükleme noktalarının sayısı artsa da kimi toptan kontör satıcılarının kullandığı sistemlerin yükleme hızı yavaş olabilir. Yükleme talimatının verilmesinin üzerinden saatler geçmesine rağmen hatta düşmeyen kontör gibi durumlar ile karşılaşılabilir. Böyle durumlar ile karşılaşmamak adına en ucuz parça kontör sistemi ile çalışan yükleme noktalarından alışveriş yapılması önerilir.

En Yüksek Performanslı ve En Ucuz Parça Kontör Sistemi
Aktifkontor.net için toptan kontör bayilik başvuruları online olarak yapılabiliyor. Zincir marketler, tekel bayileri, bakkallar, yerel işletmeler ve bireysel iştirakler bayilik talep edebiliyor. Şirket, Turkcell, Türk Telekom ve Vodafon operatör şirketleri ile yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde bayilerini en ucuz parça kontör sistemi ile buluşturuyor. Sürekli geliştirilen sistemleri sayesinde hep daha iyiyi sağlıyor.

parça kontör bayiliği
toptan kontör
en ucuz parça kontör sistemi
parça kontör yükleme
parça tl bayiliği

Kontörlü Hat Avantajları

Her gün kullandığımız iletişim araçlarından olan cep telefonları hatları ikiye ayrılır. Faturalı olarak bilinen hatlarda konuşma ve mesajlaşma süresi kadar ücret ödenir. Ancak bu hatlarda sabit ücretler olduğu için insanlar ikinci bir seçenek olan kontörlü hatlara yönelirler. Hattı kullanabilmek için parça kontör yükleme yapılır.

Kontör Nerelerden Yüklenebilir?

İnsanlar cep telefonu konuşma masraflarını azaltmak için en ucuz parça kontör sistemi kullanan yerlerden kontör yükletmek istemektedirler. Bunun için birçok market, büfe ya da bakkal parça kontör bayiliği alarak bu işe girmektedir. Bu bayilerden yapılan yüklemeler uygun olmaktadır.

Kontör Yükleme Bayiliği Nasıl Alınır?

Halihazırda büfe işleten ya da market sahibi olan kişiler işlerini genişletmek amacıyla parça ya da toptan kontör satmak için bayilik almak isteyebilirler. Kontör yükleme bayiliği veren birçok kurum vardır. Bu sitede yer alan bayilik seçeneği ile yüksek kazanç getirebilecek parça tl bayiliği elde edilebilir. Sitede satılan bayiliklerde yükleme başına en az yüzde dörtlük bir kar oranı sunulmaktadır.

http://www.aktifkontor.net