Paket Kontör


Paket Kontör güçlü bayi ağı geniş ürün çeşitleriyle sektörde bir ilk olmayı hedeflemiş olması müşteri memnuniyeti açısından çok önemlidir. Paket Kontörün vermiş olduğu hizmetler;

• Paket kontör satışı,
• Yazılım ve danışmanlık hizmetleri,
• Toplu sms gönderimi,
• Aktivasyon işlemleridir.

Ses, nar, sms, bal, internet paket kontör satışı bayiliği de yapılabilmektedir. Paket Kontör sitesi güvenilir ve sağlam alt yapısı ile müşterilerine sorunsuz hizmet vermektedir. Tüm GSM operatörlerinin hatların paket kontör satış bayiliğinin verildiği bu site alanında uzman bir paket kontör sitesidir.

Hız Kesmeyen Paketler
Tüm GSM operatörleri kontör ve paketleri satışa sunulmaktadır. 7 gün 24 saat online stok sorunsuz ve müşteri odaklı hizmet vermeleri diğer paket kontör sistemlerinden önemli farkları olduğunu göstermektedir. Değerlerinden ödün vermeden her geçen gün kendilerini geliştirerek ilerlemektedirler.

7/24 Güven
Paket kontör müşterilerine vermiş olduğu hizmetlerini gelişen teknolojiye paralel bir şekilde veriyor olması hizmetlerinin kalitesi açısından önem arz etmektedir. 7 gün 24 saat soru ve sorunlara dönüş yaparak müşterilerinin güvenini kazanması konusunda yol kat etmelerini sağlamaktadır.

https://www.paketkontor.com.tr/