Ömer Döngeloğlu İletişim, Türkiye'nin önde gelen yazar ve ilahiyatçılarından biridir. Ayrıca program yapımcılığı ve sunuculuk da yapmakta olan Ömer Döngeloğlu, 1968 yılında Tokat'ın Zile ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlkokulu Zile Altınyurt İlkokulu'nda, lise eğitimini ise Zile İmam Hatip Lisesi'nde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini ise Sakarya Üniversitesi'nde almıştır. Sakarya Üniversitesi İlahiyat bölümü mezunudur. İyi derecede Arapça ve İngilizce dillerini bilmektedir. Ömer Döngeloğlu, evli ve beş çocuk babasıdır. Yaşamını İstanbul ilimizde sürdürmektedir.

Ömer Döngeloğlu İletişim

Ali Tel İletişim, Organizasyonlarınıza Hafız Ali Tel'i misafir etmek istiyorsanız iletişim adreslerimizden bize ulaşarak Ali Tel menajeri ile e-mail veya telefon yoluyla bağlantı kurabilirsiniz. Öztürk Organizasyon, Ali Tel için menajerlik sağlamakta. Hafız Ali Tel'i programlarınızda, etkinliklerinizde, organizasyonlarınızda davet etmek istiyor ve menajerlik gibi konularda bilgi almak istiyorsanız yine Ali Tel iletişim adreslerinden Hafız Ali Tel Resmi Menajeri ile kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz. Hafız Ali Tel'in muhteşem sesiyle yaptığı tilavetleri bir de canlı olarak dinlemek istiyorsanız yine iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ali Tel İletişim

Sedat Uçan İletişim, adresinden bizle iletişime geçerek menajeri aracılığıyla bilgi alabilirsiniz. Sedat Uçan İletişim adreslerinden bize ulaştığınız takdirde size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır ve programlar hakkında bilgi verilecektir. Sedat Uçan Resmi Menajeri ile irtibata geçerek düğün törenlerinizde, nişan törenlerinizde, sünnet törenlerinde ve her türlü tasavvufi etkinliklerde sanatçımızı konuk olarak davet edebilirsiniz. Sedat Uçan, organizasyonlara katılmak dışında bir de albüm kayıt ve hazırlıklarına devam ettiği için menajeri aracılığıyla uygun bulunduğu günler hakkında ve programları hakkında bilgi verecektir.

Sedat Uçan İletişim

Öztürk Organizasyon olarak 5 yıldır belediyelere, derneklere, düğünlere ve diğer özel kurumlara organizasyon hizmeti veren bir kurumuz. Verdiğimiz Hizmetlerimiz; Dini günlerdeki etkinliklerin organizasyonunu yapmak, Tasavvuf, Ezgi ve İlahi Konser Sanatçılarının konserlerini organize etmek, Dünya birincisi Kuran hafızlardan Kuran tilavetleri organizasyonları düzenlemek, dini, tarihi, konferans, söyleşi ve panel organizasyonları yapmak.

Öztürk Organizasyon

İslami Düğün Organizasyonlarında danışmanlık yapmak, Dini konularda, Aile ilgili konularda, Tarihi büyüklerimizle ilgili konularda seminerler düzenlemek ve konuşmacı organizasyonunu yapmak, Ramazan ile ilgili tüm etkinlikleri organize etmektir. Birçok Belediyelerin organizasyon şirket anlamında bir çok sorunları olduğunu biliyoruz. Hedefimiz, sorunları çözebilen, dürüst, pratik, sanatçı organizasyonlarında yeterlilik sahibi olan bir şirket olduğumuzu tüm belediyelere anlatmaktır. Sanatçı organizasyonları ile ilgili sorularınız olursa size bir telefon kadar yakınız.

Kaynak: Web ventur